Mac OS X Infinite 1.0.0 (windows)

Mac OS X Infinite

Mac OS X Infinite
ÜCRETSİZ
1  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    23,266

  • Üretici

    Xpook & Gelo Jimenez

Mac OS X Infinite ile Windows işletim sisteminizin Mac gibi görünmesini sağlayabilirsiniz

Mac OS X Infinite kullanıcılara Windows işletim sistemine sahip bilgisayarlarına Mac görünümü kazandırma konusunda yardımcı olan ücretsiz bir Mac OS X temasıdır.

Sadece duvar kağıdı ve pencere renkleri gibi öğeleri değiştirmek yerine işletim sisteminize kapsamlı bir değişiklik uygulayan Mac teması, Mac OS X işletim sisteminin göze hoş gelen hemen hemen tüm öğelerini kullanıcılara sunuyor.

Mac OS X Infinite Windows işletim sisteminizin görev çubuğuna Mac işletim sistemlerine benzer bir görünüm kazandırmakta. Bu yeni görev çubuğunda bilgisayarınızın önemli özelliklerine erişim sunan kısayollar yer alıyor ve büyük ikonlarla görüntüleniyorlar. Yüksek kaliteli ikonlar göze oldukça hoş görünmekte.

Mac OS X Infinite pencerelerin görünümünü de tıpkı Mac OS X'tekine benzer bir görünüme kavuşturuyor. Bu kapsamlı tema sayesinde pencerelerin üzerinde çeşitli düzenleme seçenekleri daha şık bir şekle bürünüyor ve arama kutucuğu sağ köşeye alınıyor. Mac işletim sisteminin solda olan pencere kapatma, küçültme ve büyütme butonlarının kullanımı zorlaştırmamak adına sağ tarafa taşınmış olması ise güzel bir düşünce.

Mac OS X Infinite masaüstü simgelerinizi de çok daha şık bir hale sokarak bilgisayarınıza stil kazandırıyor. Programı kolay bir şekilde yükleyebiliyorsunuz ve yükleme bitince değişiklikler anında uygulanıyor. Kurulum bitince değişiklikleri uygulamak için programın açık pencereleri kapattığını belirtmekte fayda var; bu nedenle programı yüklemeden çalışmalarınızı kaydetmeniz önerilir.

YORUMLAR