Magerealm: Rise of Chaos

Magerealm: Rise of Chaos
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Magerealm: Rise of Chaos, tarayıcı üzerinden oynanabilen online rol yapma oyunudur.

Not: Oyun geliştirici ekip tarafından sonlandırılmıştır.

Fantastik bir evrenin ortasında, adaletin ve huzurun sona ermek üzere olduğu günler kapıda bekliyor. Büyüyü ustalıkla kullanabilen en güçlü dövüşçülerin bile yardıma ihtiyacı var. Her tipten ilginç karakterlerin baş gösterdiği bu macerada karakterinize itaat edecek kahramanların da desteğine ihtiyacınız olacak. Magerealm: Rise of Chaos'un aksiyon dolu dünyasına kiminle adım atacaksınız?

Öncelikle her fantastik MMORPG'de olduğu gibi karakter tasarımlarını ve sınıfları oldukça şaşalı bulacaksınız. Buna karşın sınıf ayrımını dar tutan Magerealm: Rise of Chaos, seçmeniz için size sadece üç seçenek sunuyor: Savaşçı, Suikastçi ve Yardımcı. Tipik detaylar taşıyan bu karakterler, sevdiğiniz yeteneklere ve oyunda almak istediğiniz role göre değişiyor. Her karakterin büyüyle arası olduğu için karşıdan tamamen büyücü görünen bir sınıf bile bitmek bilmeyen canı ve savunmasıyla başınızı ağrıtabilir. Öte yandan birçok farklı ırk ayrımıyla kendinizi uçuk kaçık karakterlerin arasında bulmanız da mümkün.

Tarayıcı tabanlı olduğu için oyuna yüklenen onca yetenek ve büyüler biraz kısır döngüde kalabiliyor. Örneğin ışığın koruyucusu, adalet yanlısı bir paladin bile ilk başta çöpçü gibi görünebiliyor. Bu noktada da oyunda yaptığınız görevler ve aştığınız savaşlar kadar büyüme puanı alıyor ve seviye atlıyorsunuz. Tabii seviye demek daha ihtişamlı yetenekler, daha gösterişli zırh ve kılıçlar ve genel olarak daha çok tatminkarlık demek. Magerealm: Rise of Chaos'un örnek aldığı oyunlar dolayısıyla oyuncu düşmanı olmayan bir gelişme sistemi var. Bu yüzden bu yolda çok fazla çaba harcamadan gelişebiliyorsunuz.

İlerledikçe açılan yeni içerikler, bulduğunuz eşyaları farklı tiplere bölmeye, özellik artırmaya, yeni yeteneklere ve hatta boss dövüşlerine akdar gidebiliyor. Örneğin, arkadaşlarınızla bir olup bulunduğunuz bölgeyi tehdit eden bir ejderhaya karşı savaşabiliyorsunuz. PvE faktörü etkili olsa da Magerealm: Rise of Chaos'da ne yazık ki PvP seçeneği bulunmuyor.

Arayüzünden karakter modellemeleri hatta yetenek ikonlarına kadar League of Legends, Dota 2, World of Warcraft ve Diablo'dan tanıyacağınız görsellere hazır olun. Magerealm: Rise of Chaos'un oyunculara vaat ettiği içerik her ne kadar muhteşem görünse de, yapımcı firmanın oyunu toplama kasa gibi hazırlaması bir yerden sonra ciddi derecede can sıkıyor. Zaten tarayıcı tabanlı olduğu için görsellerden çok bir şey beklemesek de, özellikle yetenek ağaçlarındaki ve NPC karakterlerin modellemelerindeki benzerlikler azımsanacak derecede değil.

Online pazarın en çok tutan oyunlarını bir arada görmek isterseniz Magerealm: Rise of Chaos'a göz atabilirsiniz. En azından adamlar seçmeleri gereken oyunları biliyor.

ARTILAR

İyi niyetli bir çalışma

Aksiyona yönelik ilerleyen görev sistemi

EKSİLER

Blizzard ve Riot Games bunu beğenmedi