Maleficent Free Fall (windows)

Maleficent Free Fall

Maleficent Free Fall
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Maleficent Free Fall, Walt Disney'in aynı adı taşıyan filminin resmi oyunudur.

Maleficent Free Fall, aynı türdeki taşları eşleştirerek ilerlediğiniz ücretsiz olarak oynanabilen bir bulmaca-macera oyunudur. Disney’in epik canlı animasyon filmi Malefiz’in resmi oyununda heyecanlı bir yolculuğun içerisinde kendimizi buluyoruz.

Baş rollerinde Angelina Jolie’nin oynadığı ve Elle Fanning, Juno Temple gibi ünlü isimlerin eşlik ettiği yeni Disney yapımı Maleficent (Malefiz) filminin mobil oyunu Maleficent Free Fall, görsel açıdan oldukça zengin bir üçlü eşleştirme oyunu.

5 bölüm (chapter) ve onlarca seviyenin yer aldığı oyuna ilk genç bir Malefiz olarak başlıyoruz. Hikaye ilerledikçe Malefiz’in kargası dahil çok sayıda mistik karakterle karşılıyoruz. Aynı türde üç ve daha fazla taşı bir araya getirerek hedef puanı yakalamaya çalıştığımız oyunda sınırlı sayıda olan ve gerçek paralarla da satın alabileceğimiz onlarca güçlendirici bulunuyor. Oyuna ilk başladığımızda bu güçlendiricilere ihtiyacımız olmasa da hikayenin ortalarına geldiğimizde bölümü geçmek adına bunlar ihtiyacımız oluyor. Bu güçlendiriciler de tahmin edeceğiniz üzere dikey veya yatay konumda üçten fazla taşı bir araya getirdiğimizde kullanabilir oluyorlar. Oyunun gidişatını etkileyen ve bölümleri daha hızlı tamamlamanıza yardımcı olan bu güçlendiricilerin fiyatı ise 0.99 – 49.99 dolar arasında değişiyor.

Bir başka Disney oyunu olan Frozen Free Fall'u oynadıysanız Maleficent Free Fall da ilginizi çekecektir.