Manga Z (windows)

Manga Z

Manga Z
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Manga Z, web tarayıcınızı açmadan en çok okunan manga çizgi romanlara ulaşabileceğiniz bir Windows 8 uygulaması.

Manga Z, dünya genelinde en çok okunan manga çizgi romanlara tek bir yerden erişebileceğiniz bir Windows 8 uygulaması. İster dokunmatik ekranlı tabletinizde isterseniz de bilgisayarınızda ücretsiz indirip kullanabileceğiniz uygulamada Naruto, Bleach, Noblesse, One Piece gibi seri haline gelmiş isimleri rahatlıkla bulabilirsiniz.

Japonların çizgi roman için kullandıkları bir sözcük olan manganın hayranlarından biriyseniz Manga Z uygulamasına bayılacaksınız. Dünyaca ünlü çizgi romanları anında bulabileceğiniz ve ister çevrimiçi isterseniz de cihazınıza indirip internet bağlantısı olmadan da okuyabileceğiniz en iyi uygulama kesinlikle Manga Z.

İnternette arama tarama yapmadan dilediğiniz çizgi romana kolaylıkla ulaşabileceğiniz bir uygulama olan Manga Z’nin arama ve filtreleme özelliğini oldukça beğendim. Arama butonu sayesinde listeye bakmadan okumak istediğiniz esere anında ulaşırken, filtreleme sayesinde çizgi romanları türe göre ayırabiliyorsunuz. Ancak onlarca tür arasından sadece beş türün ücretsiz olması diğerleri için para istemesi, reklamlarla desteklenen bir uygulamada olmamış diyebilirim.

Çizgi romanları dikey ve yatay modda okuma imkanı sunan Manga Z’de manga çizgi romanlar genelde seri halinde ve en güzeli tek bir tıkla tüm seriyi indirebiliyorsunuz. Dilerseniz indirmeden de okuma şansına sahipsiniz. Çizgi romanların yanında okundu ve okunmadı olarak belirtilmesi ise okunulan bir çizgi romana tekrar dönülmemesi açısından güzel düşünülmüş bir özellik.
En iyi çizgi romanları ve en son eklenenleri ayrı olarak gösteren Manga Z ücretsiz bir uygulama ve okuma ekranında reklamla karşılaşmıyorsunuz.

Manga Z Özellikleri:

  • Mangaları arka planda indirebilme (Bir mangayı okurken diğer mangalarınız inmiş oluyor.)
  • Manga bölümlerini indirme ve çevrimdışı konumda okuyabilme
  • Mangaları favorilere ekleyebilme
  • Manganın son sayısı çıktığında bildirim özelliği
  • Mangalar için okundu ve okunmadı etiketi
  • En iyiler ve en yeniler listesi
  • Reklamsız manga okuma keyfi
  • Mangaları türe göre filtreleme ve arama