Microsoft Minesweeper (windows)

Microsoft Minesweeper

Microsoft Minesweeper
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
 • DİL SEÇENEKLERİ

  Türkçe , İngilizce , Almanca , [SITE_GENERIC]-ch , Fransızca , İspanyolca , İtalyanca , Rusça

 • TOPLAM İNDİRME

  1,701

 • Geliştiricinin Diğer Ürünleri

Microsoft Minesweeper, geleneksel mayın tarlası oyunununa bambaşka bir boyut kazandırıyor.

Microsoft Minesweeper, klasik mayın tarlası oyununun modernize edilmiş sürümüdür. Windows 8 için yeniden tasarlanmış olan unutulmaz Windows oyunu, farklı oyun modlarıyla her zamankinden daha da keyifli.

Windows’un 20 yıldan uzun süredir bir parçası olan bulmaca türündeki oyun mayın tarlası Microsoft Minesweeper adıyla geri döndü. Yeni nesil cihazlara uyum sağlayan yüksek kalitede grafikleriyle, farklı zorluk seviyeleriyle ve birbirinden eğlenceli oyun modlarıyla dikkat çeken yeni mayın tarlası oyununu Windows 8 tablet ve bigisayarınızda oynayabilirsiniz.

Microsoft’un yeni nesil mayın tarlası oyununda Klasik ve Macera modu ve Gündelik Görevler olmak üzere 3 farklı oyun modu seçeneği yer alıyor. Klasik oyun modunda amacınız, mayın bulunmayan bütün kutuları en kısa sürede açmak. Bu oyun modunda Kolay (9x9) Orta (16x16) ve Uzman (30x16) olmak üzere 3 farklı zorluk seviyesi bulunmakta. Kutuları ister ekrana dokunarak, isterseniz de fare / klavyenizi kullanarak açabiliyorsunuz. Macera Modu adını taşıyan oyun türü de geleneksel mayın tarlası kurallarının geçerli olduğu ancak farklı oynanış sunan bir oyun modu. Gündelik görevlerde ise her gün size verilen görevleri tamamlayarak rozet kazanıyorsunuz.

Xbox entegrasyonu sayesinde oyunda elde ettiğiniz başarıları puan tablosuna yansıtabilir, arkadaşlarınıza meydan okuyabilir, başarılar kazanabilir, oyun istatistiklerinizi takip edebilirsiniz.

Microsoft Minesweeper özellikleri:

 • Klasik mayın tarlası kuralları
 • Farklı oyun modları ve zorluk seviyesi
 • Xbox entegrasyonu
 • Dokunmatik ekran veya fare/klavye ile kontrol
 • Türkçe dil desteği

YORUMLAR