Microsoft Sudoku (windows)

Microsoft Sudoku

Microsoft Sudoku
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Microsoft Sudoku, klavye, fare, dokunmatik ve dijital kalemle oynanabilen ücretsiz bir sudoku oyunudur.

Microsoft Sudoku, Windows 8 tablet ve bilgisayarınızda oynayabileceğiniz en başarılı sudoku oyunudur. XBOX entegrasyonu sayesinde masaüstünüzde yarım bıraktığınız bir sudoku tablosunu masaüstünüzden tamamlayabilirsiniz. Günlük tamamlamanız gereken çeşitli görevler de sizleri bekliyor.

Microsoft Studios’un geliştirdiği ve ücretsiz olarak sunduğu Microsoft Sudoku, Windows Mağazası’ndaki sudoku oyunları arasında kesinlikle en iyisi. Hem fare, hem klavye, hem dokunmatik ekran, hem de dijital kalem ile oynanabilen tek sudoku oyunu. 5 farklı zorluk seviyesi içerdiğinden yeni bir sudoku oyuncusundan profesyonel bir sudokucuya kadar hitap eden oyunda sudokuyu farklı tablolar üzerinde oynayabiliyorsunuz. Bu tablolarda sadece şekil değişikliğine gidilmemesi, sayıların yerine renkli taşların yer aldığı (Her bir taşı simgeleyen rakam ekranın sağ alt köşesinde gösteriliyor.) tabloların da kullanılması Microsoft Sudoku’yu diğerlerinden ayırıyor.

Tabloya yanlış bir rakam yerleştirdiğinizde hatanızı gösteren veya çift rakamları engelleyen rehber ve ipucu seçenekleri de içeren oyun XBOX hesabınızla bağlantılı çalıştığından oyununuz otomatik olarak buluta aktarılıyor. Böylelikle birden fazla Windows 8 cihazınız arasında oyununuzu oynayabiliyor, baştan başlamak durumunda kalmıyorsunuz. Tabii ki bu özellikten faydalanabilmeniz için Windows 8 cihazınızın internete bağlı olması gerekiyor.

Microsoft Studios imzasını taşıyan Microsoft Sudoku oyununu her sudoku severe öneririm. Hem ücretsiz olması, hem farklı oyun seçeneklerinin sunulması, hem de birden fazla cihazla oynanabilmesi yönünden Microsoft Sudoku diğer sudoku oyunlarından birkaç adım ötede.