Might & Magic Heroes Online (windows)

Might & Magic Heroes Online

Might & Magic Heroes Online
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Might & Magic Heroes Online, klasik Might and Magic evreninin online ortamda hayat bulmasıyla birlikte yeniden doğuyor.

Heroes of Might & Magic'in bugüne kadar birçok oyuncu tarafından oynanamasının en büyük nedeni klasik tarzda 2 boyutlu bir sıra tabanlı savaş ortamı yaratmasıydı. O zamandan beri uzun seneler boyunca hala oyuncusu bulunan evren, Ubisoft'un yeni yapılandırmasıyla birlikte Online kulvara giriyor ve bünyesine birçok şey eklerken bazılarını da çıkarıyor. Öncelikle yeni dönemde 2 boyutlu ve klasik görünecek bir strateji oyununun tutmayacağı düşünülerek, Heroes of Might & Magic bambaşka bir konumlandırmayla karşımızda.

Heroes of Might & Magic Online'da ilk ilgimi çeken şey oyunun klasik görünümü değiştirilmeden, klasik izometrik görüş açısının üstüne güzel bir tema yerleştirmesi oldu. İkonik kahramanınızı seçip hikayede yer alan görevler boyunca stratejinizi kuruyorsunuz. Yani evet, Heroes of Might & Magic eski oyunlarından hiçbir şey kaybetmeden sıra tabanlı stratejiyi olduğu gibi online ortama getirmiş; hem de tamamen ücretsiz ve tarayıcı tabanlı olarak!

Her strateji oyununda olduğu gibi savaş boyunca çıkaracak üniteleriniz eski oyunlara göre biraz değiştirilmiş, hasar oranlarında oynamalar yapılmış. Bu haliyle Heroes of Might & Magic'i bir güncelleme olarak da düşünebilirsiniz. Şimdiki nesil için en elverişli Might & Magic ortamı kesinlikle bu oyunda yakalanmış. Kendi kahramanınızı seçiyor, savaştan uzak durarak ünitelerinize destek oluyor ve düşmana birbirinden vahşi büyülerle saldırıyorsunuz. Stratejinin en fantastik halini özleyenler için Heroes of Might & Magic Online ilaç gibi gelecek.

Son olarak Heroes of Might & Magic Online hakkında en büyük sorulardan biri olan "pay-to-win" elementine değinirsek oyun boyunca bunu hissettiğimi söyleyemeyeceğim. Oyun içerisinde satın alabileceğiniz ekstra içerikler savaşta hiçbir etki yaratmadan strateji deneyiminizi etkilemiyor ve tamamen ücretsiz oynayarak da büyük başarılar elde etmeniz mümkün. Bu anlamda geçmişten bugüne gelmiş strateji oyunu klasiklerinden Might and Magic'in temel yapı taşının, pay-to-win ögeleriyle baltalanmadığı için gerçekten minnettarım.

ARTILAR

Klasik sıra tabanlı stratejinin bozulmaması

Oyun içi yeteneklerin dengelenmiş olması

EKSİLER

YORUMLAR