MiTeC System Information X

MiTeC System Information X
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    230

  • Üretici

    Mitec

MiTeC System Information X, bilgisayarınız üzerindeki donanımlarla ilgili bilgi edinebileceğiniz ücretsiz bir sistem bilgisi görüntüleme programıdır.

Not: Programın kurulum dosyası Google tarafından zararlı yazılım olarak algılandığı için indirme bağlantısı kaldırılmıştır.

MiTeC System Information X, kullanıcıların bilgisayarları üzerinde yer alan donanımlarla ilgili bilgi alabilmeleri için geliştirilen ücretsiz bir sistem bilgisi görüntüleme programıdır.

Bellek, depolama alanı, ses ve ağ bağlantısı gibi birçok konuda bilgi edinebileceğiniz bu ücretsiz yazılım sayesinde, sisteminiz hakkında her türlü bilgiye kolayca ulaşabilirisniz.

Herhangi bir kurulum gerektirmeyen programı, isterseniz bir usb bellek yardımıyla her zaman yanınızda taşıyabilir ve bilgisayarı hakkında daha fazla bilgi almak isteyen arkadaşlarınıza yardımcı olabilirsiniz.

Programı ilk kez çalıştırdığınız zaman öncelikli olarak bir sistem taraması yapmanız gerekmektedir. Ardından sisteminizle ilgili tüm bilgilere ulaşabilirsiniz. Ayrıca MiTeC System Information X yardımıyla sistem bilgilerinizi XML formatında dışarı aktarma şansına da sahipsiniz.

Bilgisayarı hakkında çok daha ayrıntılı bilgiye ihtiyacı olan tüm kullanıcılarımızın MiTeC System Information X'i denemesini öneririm.

YORUMLAR