MSI Afterburner

MSI Afterburner

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 158,097
  • DOSYA BOYUTU 34.59 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici MSI

MSI Afterburner, ekran kartınızın performans ayarlarını değiştirip daha fazla performans elde edebileceğiniz başarılı ve ücretsiz bir ekran kartı programı.

MSI ve Riva Tuner ekipleri tarafından geliştirilen MSI Afterburner eşsiz bir grafik kartı programı. MSI ve diğer marka ekran kartı sahiplerinin ücretsiz olarak kullanabileceği program, kullanıcılarına ekran kartı performansı arttırma ve ekran kartı hakkında önemli bilgileri takip etme imkanı sunuyor.

Bir çok bilgisayar kullanıcı bilgisayar çalışırken işlemcinin, ekran kartının yada RAM'lerin ne yaptığınız yada nasıl yaptığınız ve ne durumda olduklarını sorgulamaz. Fakat tecrübeli bilgisayar kullanıcıları bu detaylara önem vererek donanım parçalarının nasıl performans gösterdiğini bilmek ister. Bu kullanıcıların ekran kartı için kullanabileceği MSI Afterburner hem kullanımı kolay hem de şık bir tasarıma sahip.

Neredeyse tüm ekran kartlarını destekleyen uygulamayı ücretsiz olarak indirip yükledikten sonra otomatik olarak açılıyor. Ekran kartınızı otomatik olarak tanıyarak standart değerlerini gösteren program, bu ayarları değiştirmenizi sağlıyor.

Ekran kartı işlemci voltajı, güç limiti, grafik işlemci hızı, bellek hızı ve fan hızları gibi değerlerin hepsine müdehale edip değiştirme imkanı sunan program üzerinde yapacağınız değişikliklerin ekran kartınızı zorlamayacağından emin olmanız ve bu konuda yeterince bilgiye sahip olmanız gerekiyor. Aksi taktirde ekran kartınıza zarar verebilir hatta yakalabilirsiniz.

Overclock desteği de sunan program syaesinde ekran kartınızın performansını arttırarak oyunlarda çok daha rahat edebilirsiniz. Fakat çok eski bir ekran kartına sahipseniz çok da fazla değişiklik beklememeniz gerekiyor. Ekran kartınızın potansiyel limiti çerçevesinde performans artışı sağlayan programı sitemiz üzerinden hemen indirerek kullanmanızı öneriyorum. Oyuncular için oldukça ideal bir program olan MSI Afterburner ile ekran kartınızın değerlerini ve performansını anlık olarak kontrol edin.