MoreMotion XML Editor 2 (windows)

MoreMotion XML Editor 2

MoreMotion XML Editor 2
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    4,091

  • Üretici

    Mor Yazılım

Yeni başlayanlar ve profesoneller için XML editörü...

SENTAKS IŞIKLANDIRMASI
Dokümandaki yapısal elemanlar farklı yazı tipleri (renk, ağırlık, dekorasyon, vs) kullanarak belirginleştirilebilir. Bu ayarları kendinize göre değiştirebilirsiniz.

OTOMATİK İM KAPAMA
XML yapısındaki dosyalarda açılan bir XML imi otomatik olarak editör tarafından kapatılır. Bu özellik çalışma hızını arttırırken hata yapma olasılığını azaltır.

YAPI DÜZGÜNLEŞTİRME
XML yapısındaki dokümanlarda uygulanabilen bu özellik sayesinde XML imleri ile kurulan hiyerarşi düzgün bir yapıya getirilerek okunaklılık arttırılır.

XML YAPI KONTROLU
Dokümanların XML yapılarının doğru olup olmadığı kontrol edilerek bulunan hatalar raporlanır. 

BİR İMİ TÜMDEN SEÇMEK
Kes/Kopyala/Yapıştır/Sil işlemlerinde kullanmak üzere bir XML elemanı, içindeki elemanlarla birlikte, başlangıç iminden kapanış imine kadar bir defada seçilebilir. 

ÇEŞİTLİ KODLAMA (ENCODING) TİPLERİ VE ARAMA
Bir dosya ANSI, UTF-8, UTF-16 gibi kodlamalarla kaydedilebilir. mmEd farklı kodlamaya sahip dosyalar içinde metin araması yapabilir. (Normalde UTF-16 kodlaması ile kaydedilmiş bir dosya içindeki metinler Windows Explorer in sağladığı dosya arama fonksiyonu ile bulunamazlar.

METİN VE AĞAÇ GÖRÜNTÜSÜ
XML dokünamları hem metin hemde ağaç görüntüsü kullanlarak incelenebilir. 

UYARLANABİLEN KLAVYE KISAYOLLARI

mmEd komutları için belirlenmiş olan klavye kısa yolları kullanıcının tercihine göre uyarlanabilir ve yeni kısa yollar tanımlanabilir.

YORUMLAR