My Free Zoo (windows)

My Free Zoo

My Free Zoo
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

My Free Zoo, internet tarayıcınız üzerinden oynayabileceğiniz bir hayvanat bahçesi simülasyonudur.

Şirin hayvanlar, pasta rengi dükkanlar, cıvıl cıvıl bir yeşil alan ve sevimli çitlerin başına geçseydiniz ne yapardınız? Elbette bir hayvanat bahçesi işletirdiniz! Ücretsiz tarayıcı oyunlarında zincirleme pazar açan Upjers'in son çıkan simülasyon oyunlarından bir tanesi de My Free Zoo oldu. Yine tycoon türünde bir eğlence sizi bekliyor, bu sefer de geniş bir hayvanat bahçesinden sorumlusunuz.

Online ortamda kaynakları kullanarak bir hayvanat bahçesini yönettiğiniz My Free Zoo'da yine Upjers'in alışık olduğumuz rengarenk grafiklerini görüyoruz. Aslında diğer simülasyon oyunlarının tadında, yukarıdan görünümlü bir dünya parmaklarımızın ucunda. İlk başta sınırlı alana ve dükkana sahip olsak da, oynadıkça genişleyen bir doğa bizleri bekliyor. My Free Zoo'nun alan yönetimininin yanı sıra bolca dükkan da kurabilmek yine türün ilgilileri için iyi bir seçenek olmuş. İsterseniz farklı egzotik hayvanlar için kaynak toplayıp saha oluşturun, isterseniz de hayvanat bahçenizde yer alacak farklı dükkanlar üzerine yoğunlaşın; hepsi için gözünüze sokulan şey "şirin" kelimesi olmak zorunda.

My Free Zoo adeta bir doğal yaşam alanı, hayvanlar için ayırdığınız bölgelerin etrafını birbirinden farklı çiçek veya ağaçlarla süsleyebilir, zevkinize göre park tasarımı yapabilirsiniz. Bir yerden sonra hayvanları unutuyor, kendi yaşam parkınızı inşa etmeye başlıyorsunuz. Ancak kaynakları hayvanlar üzerinde kullandıkça açılan egzotik türler de görülesi.

Etrafta dolaşan onlarca simülasyon oyunları arasından farklı bir tarzı olduğu için My Free Zoo'ya bir şans verebilirsiniz. En azından orta çağda geçmiyor!

ARTILAR

Yaşam alanına kadar tasarlama

Farklı egzotik hayvanlar

EKSİLER

Oyunun şirinlik seviyesi çok yüksek

YORUMLAR