Myth Defense LF (windows)

Myth Defense LF

Myth Defense LF
DENEME SÜRÜMÜ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Myth Defense LF eğlenceli bir strateji oyunudur

Myth Defense LF eğer strateji oyunlarını seviyorsanız hoşunuza gidebilecek bir kule savunma oyunudur. 

Windows 8 veya daha üst versiyonlarını kullanan bilgisayarlarınıza indirip oynayabileceğiniz bir strateji oyunu olan Myth Defense LF özellikle bilgisayarlarda nadir olarak rastladığımız kule savunma oyunlarının güzel bir örneği. Özellikle mobil cihazlarda yaygın olan kule savunma oyunlarında temel amacımız bize verilen savunma kulelerini oyun haritası üzerinde ihtiyaç duyulan alanlara yerleştirerek karargahımıza akın akın saldıran düşmanları durdurmak. Oyunda düşmanları yok ettikçe para kazanıyoruz ve bu parayı kullanarak savunma kulelerimizi geliştiriyoruz.

Myth Defense LF'de oyunculara 22 farklı türde savunma kulesi seçeneği sunuluyor. Farklı saldırı şekillerine sahip olan bu savunma kulelerini düşmanlarımıza göre yapılandırmalıyız; çünkü düşmanlarımızın bazıları belli saldırı şekillerine dayanıklı, bazılarına karşı zayıf olabiliyorlar.

Myth Defense LF'de fantastik bir hikaye mevcut. Oyunda karanlık ile aydınlığın mücadelesi konu alınıyor. Biz aydınlık tarafa geçerek üzerimize saldıran şeytani karanlık ordularıyla savaşıyoruz ve galip gelen taraf olmaya çalışıyoruz. Eğer bilgisayarlarınızda eğlenceli bir kule savunma oyunu denemek isterseniz Myth Defense LF'yi indirebilirsiniz.

YORUMLAR