Ninja Scuffle (windows)

Ninja Scuffle

Ninja Scuffle
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Ninja Scuffle, bilgisayarlarınızda tarayıcı üzerinden ücretsiz olarak oynayabileceğiniz ninja ve rol yapma oyunudur.

Ninja Scuffle, oyuncuların ücretsiz olarak oynayabilecekleri web tabanlı bir ninja oyunudur. Bilgisayarınızda kullandığınız tarayıcı üzerinde problemsiz bir şekilde oynayabileceğiniz oyunda bir ninjayı kontrol ediyorsunuz.

Kendine özgü hikayesi, oyun yapısı ve oynanışı olan Ninja Scuffle'da size verilen bir ninja ile oyuna başlayarak görevleri yapmalısınız. Oyun yeni başladığınızda daha hızlı alşılabilmeniz için görevlerin bir çoğunu oyun yarıdmı ile yapabilir ve ödüller kazanabilirsiniz. Görevleri yaptıkça tecrübe puanı kazanarak karakterinizin seviyesini yükselteceksiniz. Doğal olarak karakterinizin seviyesi ile birlikte gücü ve kullanabildiği yetenek sayısı da artmaktadır.

Oyunda diğer oyuncular ile gireceğiniz takım savaşlarında otomatik savaş yöntemi kullanılmaktadır. Fakat bir sonraki hamlenizde kullanmak istediğiniz büyüleri 1'den 7'ye kadar olan tuşlara basarak belirleyebilirsiniz. Tabi bunun için enerji sahibi olmanız gerekiyor. Yetenekleri sık sık kullanırsanız enerjiniz kısa sürede biter ve dolması için beklemeniz gerekir. 3 kişilik takımınız ile birlikte oyunun büyük haritasında yeni yerler keşfedecek ve bu bölgelerdeki rakipleriniz ile tek tek karşılaşacaksınız. Web tabanlı rol yapma oyunlarının savaş sisteminin otomatik olması hoşuma gitmese de, Ninja Scuffle'da savaşa az da olsa müdehale edilebilmesi oldukça iyi diyebilirim.

Düzenlenen etkinliklere katılarak, günlük olarak düzenli oyuna girerek ve size verilen görevleri tamamlayarak oyun içerisindeki performansınızı arttıracak ve karakterinizi daha da güçlendirecek yetenekler kazanabilirsiniz. Ayrıca oyunu ücretsiz olarak oynayabildiğiniz gibi, dilerseniz VIP üyelik satın alarak ekstra özelliklerden faydanalabilirsiniz.

Ekranın sağ üstünde bulunan bir yuvarlak içerisinde ulaşacağınız seviyelere göre kilidi açılacak olan özellik ve yetenekleri görebiliyorsunuz. Örneğin 15. seviye iken 16'da açılacak olan yeni büyü ve özellikleri görebilirsiniz.

Oyunda karakterlerinizi eşya sistemi diğer ro lyapma oyunlarında bulunan sistem ile aynı diyebilirim. Savaşları kazandıkça ve görevleri tamamladıkça yeni eşyalar kazanacak ve böylece karakterinizi daha da güçlendireceksiniz. Ayrıca eşyalarınızı geliştirerek daha güçlü eşyalara ve dolayısı ile daha güçlü bir karaktere sahip olabilirsiniz.

Oyunun arayüzü ilk giriş yaptığınızda biraz karışık gibi görünüyor olsa da tüm menüleri ufaltarak ekranda görünmemesini sağlayabiliyorsunuz. Ekranın sağında sahip olduğunu görevleri, sol üst bölümden ise karakterinizin bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Ninja ve rol yapma oyunları oynamaktan keyif alıyorsanız, Ninja Scuffle'a e-posta adresiniz, kullanıcı adınız ve şifrenizi yazarak hemen kayıt olabilir ve oynamaya başlayabilirsiniz. Web tabanlı bir oyuna göre oldukça gelişmiş diyebileceğimiz Ninja Scuffle'ı mutlaka denemenizi tavsiye ederim.

YORUMLAR