Off-Peak (windows)

Off-Peak

Off-Peak
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Off-Peak bilgisayarlarınızda oynayabileceğiniz bir maera oyunudur

Off-Peak sıradışı bir hikayeyi kulağa hoş gelen müziklerle birleştiren bir macera oyunu olarak tanımlanabilir.

Bilgisayarlarınıza tamamen ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Off-Peak'de yakın geleceğe konuk olduğumuz bir hikaye bizi bekliyor. Oyunda büyük bir tren istasyonunda tek başına kalmış bir kahramanın yerine geçiyoruz. Kahramanımızın amacı ise bir sonraki tren için bilet bularak bu şehirden kurtulmak. Fakat cebinde parası olmadığı için işi bir hayli zor. Biz oyunda kahramanımıza tren bileti bulması için yardımcı oluyoruz.

Off-Peak'te amacımızı gerçekleştirebilmemiz için oldukça ilginç yollara başvurmaktayız. Oyunda katedral şeklinde tasarlanmış dev tren istasyonunda birçok gizli yol bulunmakta. Bu yolları keşfederek hikaye boyunca ilerlememizi sağlayarak ipuçlarını ve eşyaları elde ediyoruz. Oyun içinde gizli yolların haricinde birçok farklı sürpriz bizi beklemekte. FPS, yani birinci şahıs kamera açısıyla oynanan Off-Peak'de oyuncular diledikleri gibi hareket ederek istedikleri yeri keşfedebiliyorlar. Bu sayede hikayeyi de dilediğimiz şekilde ilerletebiliyoruz.

Off-Peak çok yüksek kaliteli grafiklere sahip olmasa da ilginç hikayesi ve içerdiği sürprizlerle beğeninizi kazanabilecek bir oyun. Off-Peak'in minimum sistem gereksinimleri şu şekilde:

- Windows 7 işletim sistemi

- 4 GB RAM

- 512 MB video belleğe sahip ekran kartı

- DirectX 11

- 750 MB boş depolama alanı

- Ses kartı

Oyunu nasıl indireceğinizi bu yazımıza göz atarak öğrenebilirsiniz:
Steam Hesabı Açma ve Oyun İndirme