Oh...Sir! (windows)

Oh...Sir!

Oh...Sir!
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Oh...Sir! ilginç bir simülasyon oyunudur

Oh...Sir! oldukça ilginç bir yapıya sahip olan ve yakın arkadaşlarınızla oldukça keyifli bir şekilde vakit geçirmenize imkan tanıyan bir hakaret etme oyunu olarak tanımlanabilir.

Bilgisayarlarınıza tamamen ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir simülasyon oyunu olan Oh...Sir!'de kalitenizi ve seviyenizi koruyarak nasıl hakaret edilir öğreniyoruz. Arkadaşınızın babasınmın ölü bir papağan gibi yattığını mı düşünüyorsunuz? Patronunuzun kirli çorap gibi koktuğunu mu düşünüyorsunuz? O zaman onları Oh...Sir! oynamaya davet edebilir ve içinizden geçenleri onlara Oh...Sir! üzerinde açıkça ifade edebilir, bu işi yaparken bolca eğlenebilirsiniz.

Oh...Sir! 1'e 1 karşılaşmalar üzerine kurulu bir oyun. Oyunda bir dövüş oyunu gibi rakibinizle yüzleşiyorsunuz ve rakibinizin canını tüketerek onu yok etmeye çalışıyorsunuz. Bu iş için bize kelime kalıplarıyla oyun tahtası üzerindeki kelime kalıplarını birleştirmemiz gerekiyor. Rakibimiz bize bir hakaretle saldırdığında tabi ki de onu cevapsız bırakmıyoruz ve o laflarını ağzına tıkmak için basıyoruz hakareti.

Oh...Sir! eğer arkadaşlarınıza pis laflar hazırlamak isterseniz aynı cihaz üzerinde karşılıklı oynayabileceğiniz oldukça makara bir oyun. Oh...Sir!'ün minimum sistem gereksinimleri şu şekilde:

- Windows XP işletim sistemi

- 1.2 GHZ işlemci

- 1 GB RAM

- DirectX 9 uyumlu ekran kartı

- DirectX 9

- 70 MB boş depolama alanı

YORUMLAR