OMID SOFT HTML Editor 5.8 (windows)

OMID SOFT HTML Editor

5.8
OMID SOFT HTML Editor
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    162

  • Üretici

    OMID SOFT

Web sitenizi kendiniz HTML kodlamaları ile yaratmayı istiyorsanız bu ücretsiz ancak gelişmiş programı kullanabilirsiniz.

OMID SOFT HTML Editor programı, sık sık web tasarım ile uğraşanların ve HTML kodlarını kendisi yazmayı tercih edenlerin kullanabilecekleri HTML editörleri arasında yer alıyor ve tamamen ücretsiz olarak kullanıcılara sunuluyor. Arayüz olarak anlaşılır ve basit bir yapıya sahip olan programı öğrenmek oldukça kolay ancak bu kolaylığın yanında işinize yarayacak tüm araçları da içerisinde barındırıyor.

Profesyonel görünen web siteleri oluşturmak için kullanabileceğiniz programın içerisindeki karmaşık konfigürasyon seçenekleri sayesinde en ince detayları bile ayarlamak mümkün. Bu yetenekleri sayesinde HTML kodlamaya hem yeni başlayanlara hem de gelişmiş kullanıcılara hitap ediyor ve ihtiyaç duyduğunuz araçları sağlıyor.

Ayrıca hızlı web sitesi yaratmak isteyenler için içerisindeki şablonlar kullanılabiliyor ve daha sonra bu şablonlar üzerinde değişiklik yapmanıza da imkan tanınıyor.

YORUMLAR