One Touch Drawing (windows)

One Touch Drawing

One Touch Drawing
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

One Touch Drawing, tek dokunuşla noktaları birleştirip bir şekil oluşturmanız gereken zorlayıcı bir bulmaca oyunu.

One Touch Drawing, bir zamanlar çoğumuzun oynadığı noktaları birleştirerek şekil oluşturma oyununun zor hale getirilmiş sürümü ve Windows 8.1 üzeri hem tablet hem de klasik bilgisayar üzerinde rahatlıkla oynanabiliyor. Candy Crush Saga, Cinderella Free Fall, Pastry Paradise gibi basit ancak eğlenceli üçlü eşleştirme oyunlarından ziyade benim gibi daha düşünmeye zorlayan bulmaca oyunlarını seviyorsanız ücretsiz olarak indirebileceğiniz bu oyunu kaçırmayın derim.

One Touch Drawing ilk bakışta çok basit gelen ancak oynadıkça zor olduğunu kavrayacağınız oyunlar arasında. Oyundaki amacınız noktaları birbirilerine bağlayarak istenilen şekli ortaya çıkarmak. Ancak bunu yaparken aynı noktalar üzerinden geçmemeniz, diğer bir deyişle her bir nokta üzerinden tek sefer geçmeniz gerekiyor.

Tek bir kuralın olduğu bu kadar basit bir oyunun eğlenceli olmayacağını düşünebilirsiniz. İlk bölümlerde bu görüşünüzde haklısınız lakin ilerleyen bölümlerde, 100. seviyeden sonrasını görmeye başladığınız vakit oyunun zorluğunun farkına varıyorsunuz. Hemen çizdiğiniz şekiller yerini karmaşık şekillere bırakıyor. Şekli oluşturmak için ipuçlarından veya arkadaşlarınızdan faydalanmanız şart hale geliyor. İpuçları demişken oyunda takıldığınız noktalarda ilerlemenize yardımcı olan ipuçları sınırlı sayıda. Bu yüzden ilk seviyelerde hızlıca harcamamanızı, sonlara saklamanızı tavsiye ederim.

Beyin fırtınası yaptıran bulmaca türünde oyunlardan keyif alıyoranız One Touch Drawing Windows 8.1 üzeri cihazınızda oynamak üzere ücretsiz indirebileceğiniz en iyi yapımlardan. Unutmadan yüzlerce bölüm arasında zorlayıcı hiçbir bulmaca ile karşılamazsanız oyunun çok daha zorlu bölümler içeren ücretli sürümüne geçebilirsiniz.

YORUMLAR