Pavtube HD Video Converter 4.0.9 (windows)

Pavtube HD Video Converter

Pavtube HD Video Converter
DENEME SÜRÜMÜ
İndir 33.59 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Pavtube HD Video Converter ile videolarınızı düzenleyebilir ve farklı formatlara dönüştürebilirsiniz

Pavtube HD Video Converter zengin özellikleri sayesinde video formatı değiştirme işleminin yanında video düzenleme işlemleri de gerçekleştirebilmenize imkan tanıyan bir video dönüştürme programıdır.

Pavtube HD Video Converter ile bilgisayarınıdaki video dosyalarını çok sayıda farklı video türünden birine dönüştürebilmektesiniz. Pavtube HD Video Converter size akıllı telefon ve tabletler, mobil cihazlar ve MP3 çalarlar gibi farklı cihazlar için hazır profiller de sunuyor, bu sayede özel ayarlamalar yapmadan kısa yoldan videolarınızı dönüştürebiliyorsunuz. Bunun yanında video dönüştürürken detaylı kalite ayarları yapmak isterseniz program size bunun için de birçok farklı değeri değiştirebilme imkanı tanımakta.

Pavtube HD Video Converter ile videolarınızla ilgili hemen hemen her ihtiyacı karşılayabilmektesiniz. Video kesme, video birleştirme, videolardan ekran görüntüsü alma, watermark ekleme, video efekti ekleme ve videolardaki temel renk ayarlarını değiştirme gibi işlemler program aracılığıyla gerçekleştirilebilmekte. Program arayüzünde yaptığınız düzenleme işlemlerini gerçek zamanlı olarak görüntüleyebilmenizi sağlayan küçük önizleme pencereleri bulunuyor ve bu sayede daha doğru işlem yapmanıza olanak sağlanıyor.

Pavtube HD Video Converter size videolarınızı toplu dönüştürme imkanı vermekte. Böylece zamandan kazanabilmektesiniz. Ayrıca program Nvidia, AMD ve Intel'in video dönüştürme işlemlerini hızlandıran teknolojilerinden de yararlanıyor.

YORUMLAR