PC Agent 7.20 (windows)

PC Agent

PC Agent
DENEME SÜRÜMÜ
İndir 10.43 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

PC Agent, bir bilgisayarda tüm kullanıcıların fark edilmeyen tüm aktivitelerini izler ve kaydeder.

PC Agent, bir bilgisayarda tüm kullanıcıların fark edilmeyen tüm aktivitelerini izler ve kaydeder. İzlenen faaliyetler sadece tuş vuruşları, ziyaret edilen internet siteleri gibi yaygın olarak bilinen faaliyetler değildir. Bu program, aynı zamanda, gönderilen ve alınan e-postalar gibi internet aktivitelerini de kaydeder. PC Agent, kayıtları birkaç farklı yoldan göndermek için özel olarak tasarlanmıştır.

İzleme işlevi:
Tuş Vuruşları: PC Agent, tüm tuş vuruşlarını, kısayolları, kısayol tuşları ve şifre giriş alanlarında tuş vuruşlarını kaydeder. Doğu Asya karakterleri yazmak için Giriş Yöntemi Düzenleyicisi (IME)’nin kullanımı da kaydedilir.

Fare tıklamaları: İmlecin altındaki kontrol ve metin adı ile fare tıklamalarını kaydeder.

Kullanıcı oturum açma kapatma: Son oturum açma tarihi, oturum açma zamanı, oturum açma sayısı bilgileri de dahil olmak üzere hangi kullanıcının ne zaman oturum açtığını ve kapattığını kaydeder.

Pano: Kullanıcı tarafından panoya kopyalanan metin ve dosya adlarını kaydeder.

Güç durumu: Enerji kaynağı ya da dizüstü bilgisayarlarda batarya durumu gibi bilgilerle beraber, uyku modunu ve benzeri modları da kaydeder.

Veri değişimi: CD,DVD, hafıza kartları, USB flash sürücüleri ya da ağ sürücüleri gibi eklenen ya da çıkarılan depolama ortamlarını cihaz adı, tipi, seri numarası ve dosya sistemi gibi ek bilgilerle kaydeder.

Web sayfaları: Kullanıcıların şu tarayıcılarla ziyaret ettiği web sayfalarını kaydeder:

  • Internet Explorer (versiyon 5 - 10)
  • Firefox (versiyon 3 - 16)
  • Seamonkey (versiyon 1, 2)

YORUMLAR