Event Log Explorer

Event Log Explorer

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 810
  • DOSYA BOYUTU 4.74 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici FSpro Labs

Event Log Explorer bilgisayarlarınızda neler olup bittiğini öğrenmek içink ullanabileceğiniz bir takip yazılımıdır

Event Log Explorer kullandığınız bilgisayarların güvenliği açısından oldukça işinize yarayacak bilgisayar izleme konusunda pratik çözüm sunan bir bilgisayar takip programı.

Kişisel kullanım için tamamen ücretsiz olarak kullanıcılara sunulan Event Log Explorer temel olarak bilgisayarınızda veya bilgisayarlarınızda neler olup bittiğini, bilgisayarınızda yapılan değişiklikleri takip etmek için kullanabileceğiniz bir yazılım. Bilgisayarlarınızda oluşan problemlerin, güvenlik açıklarının nasıl oluştuklarını öğrenmek için öncelikle bu sorunlara yol açan etkenleri tespit etmeniz gerekir. İşte Event Log Explorer bu noktada devreye giren ve bilgisayarınızda yapılan eylemleri raporlayarak size sunabilen bir program. 

Event Log Explorer kullanıcılara bilgisayarlarına yapılan kullanıcı girişlerini veya geçersiz kullancıı girişi denemelerini raporlayabiliyor. Bunun yanında sistem kaynaklarının kullanımına ilişkin raporlar da oluşturabiliyor. Bu raporları takip ederek yeni dosyaların oluşturulup oluşturulmadığını, hangi dosyaların çalıştırıldığını veya hangi dosyaların silindiğini öğrenebiliyorsunuz.

Event Log Explorer bilgisayarınızın verdiği güvenlik uaryılarını listeleyebiliyor. Program içerisinden raporlanan bütyün bilgilere kolayca ulaşabilmektesiniz. Program içerisinde bilgisayarınızda gerçekleşen eylemler Güvenlik, Sistem, Uygulama, Dizin Servisi, DNSgibi farklı kategoriler altında toplanmakta. Böylece aranılan eylem raporlarına daha kolay ulaşılmakta.