PDF Combiner 1.4 (windows)

PDF Combiner

1.4
PDF Combiner
ÜCRETSİZ
İndir 2.72 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

PDF Combiner ile farklı PDF dosyalarını tek bir PDF dosyası haline getirebilirsiniz

PDF Combiner kullanıcılara PDF birleştirme konusunda yardımcı olan ve tamemen ücretsiz olarak indirilip kullanılabilen bir PDF düzenleme programıdır.

Günümüzde PDF dosyaları iş ve okul hayatında en çok kullanılan dökümanlar haline gelmiştir. Bu formatı kullanarak CV'ler, sunumlar, ödevler ve rapolar hazırlayıp sıkça paylaşmaktayız. Bu yaygın kullanımdan ötürü kullanıcılar PDF dosyaları ile ilgili olarak farklı ihtiyaçlara sahip olabiliyorlar. İşte PDF birleştirme de bu ihtiyaçlardan biri.

PDF Combiner bize farklı PDF dosyalarını saniyeler içerisinde tek bir PDF dosyası haline getirme imkanı veriyor. Programın bu özelliği birçok durumda bize zaman kazandırabilmekte. Eğer mevcut CV'nize ek sayfalar eklemek isterseniz veya hazırladığınız raporları bir araya toplamak isterseniz PDF Combiner ihtiyacınızı gerektiği gibi karşılayacaktır.

PDF Combiner sadece bir arayüze sahip. Bunun yanında kullanışlı özellikleri de beraberinde getiriyor. PDF Combiner ile birleştireceğiniz PDF dosyalarının sıralamasını değiştirebilmektesiniz. Ayrıca birleştirilecek dosyaların içerisinden sayfaları seçebilmektesiniz. PDF Combiner bize şifreli PDF dosyalarını birleştirme imkanı da vermekte.