Pepper Panic Saga (windows)

Pepper Panic Saga

Pepper Panic Saga
ÜCRETSİZ
1  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Pepper Panic Saga oldukça eğlenceli bir renk eşleştirme oyunudur

Pepper Panic Saga, Candy Crush Saga gibi Facebook üzerinde ün kazanmış popüler oyunların yapımcısı King.com tarafından yayınlanmış bir başka eğlenceli renk eşleştirme oyunudur.

Sunduğu kaliteyle King.com oyunlarının saygınlığını koruyan Pepper Panic Saga'da Pepper Puppy adlı sevimli bir köpekçiğin maceraları konu alınıyor. Pepper Puppy inanılmaz acı olmasıyla ünlü olan çili biberlerine oldukça düşkün bir köpektir. Bu çili biberleri ise acı olmalarının yanında bir araya geldiklerinde çılgın patlamalara neden olmaktadırlar. Pepper Puppy'nin çili biberlerine olan düşkünlüğü onu birçok farklı mekana taşıyan ve heyecan dolu patlamalarla süslenmiş bir yolculuğa çıkarıyor.

Pepper Puppy'e eşlik ettiğimiz oyunda bizden oyun tahtası üzerinde yer alan farklı renkteki biberlerin yerlerini değiştirerek aynı renkte olanlarını yan yana getirmemiz isteniyor. Aynı renge sahip 3 biberi yan yana getirdiğimizde ise biberler patlıyor ve daha büyük olan ve daha etkili bir şekilde patlayan tek bir bibere sahip oluyoruz. Bu biberi yine aynı renkte biberlerin yanına getirdiğimizde biberimiz ve neden olduğu patlama da büyüyor. Eğer zincirleme bir etkileşim gerçekleştirirsek ""Pepper Panic" aktif oluyor ve bölümü geçmemiz daha kolay oluyor. Böylece daha yüksek puan elde edebiliyoruz. 

Pepper Panic Saga renki ve canlı bir görsellik sunarken cıvıl cıvıl patlama efektleri oyuna heyecan katıyor. Oyun her yaştan oyun sever tarafından rahatça oynanabilmekte. Tarayıcı üzerinden çalışan bir Facebook oyunu olan Pepper Panic Saga'yı ücretsiz olarak oynayabilmektesiniz.

YORUMLAR