Pineview Drive Demo (windows)

Pineview Drive

Pineview Drive
DENEME SÜRÜMÜ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Pineview Drive ürpertici bir atmosfere sahip olan bir macera oyunudur

Pineview Drive bir lanetli köşk hikayesinin konu alındığı bir korku oyunudur.

Klasik macera oyunu yapısını ürpertici bir atmosferle birleştiren bir oyun olan Pineview Drive'da oyun ile aynı ismi taşıyan yolun sonunda yer alan ıssız bir köşke yolculuk ediyoruz. 20 yıl önce şu an ıssız olan bu köşke bir çift tatil için gelmiştir. Fakat bu ziyaret sırasında Linda herhangi bir iz bırakmadan ortadan kaybolmuştur. Aradan geçen zaman boyunca ne bir ipucu, ne bir iz ortaya çıkmış, Linda'nın eşi olan kahramanımız huzuru bulamamıştır. Hayatı bir işkenceye dönen kahramanımız 20 yılın ardından bu köşk önünde dikilmektedir ve artık kabuslarıyla yüzleşmeye niyetlidir.

Köşkte Linda'nın kaybolmasından sonra da insanlar buraya yerleşmeye çalışmıştır; fakat hiçbiri 30 günden fazla bu kökte kalmayı başaramamıştır. Kahramanımız aksini ispat ederek Linda'ya ulaşabilecek midir? İşte bütün bu soruların cevabını oyunda bulacağız.

Pineview Drive'ın ilginç bir oyun sistemi var. Oyun, sizin tepkilerinize göre size geri dönüş yapmakta. Sürekli hareketlerinizi izleyen oyunda olaylar karşısındaki tutumlarınıza göre yeni olaylar gerçekleşebilmekte. Eğer hayatta kalmak istiyorsanız paniklememeli ve sakin olmalısınız. Eğer çok panikler ve kendinizi kaybederseniz oyun bunu cezalandırmakta.

Pineview Drive kaliteli ses efektleri ile sizi içine çeken bir atmosfer yaratabilmekte. Oyunda farklı ipuçlarını birleştirmeye çalışırken her adım attığınızda bir kere daha düşünmek isteyeceksiniz.

Oyunun demosunu nasıl indireceğinizi bu yazımızdan öğrenebilirsiniz:

Steam Hesabı Açma ve Oyun İndirme

YORUMLAR