Pirate Escape (windows)

Pirate Escape

Pirate Escape
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Pirate Escape, ıssız bir adadan kaçmaya çalışan korsana yardım ettiğiniz sürükleyici bir Windows 8.1 oyunu.

Pirate Escape, Windows 8.1 üzeri tablet ve bilgisayarınızda oynayabileceğiniz ücretsiz ve ufak boyutlu olmasına rağmen oldukça kaliteli bir korsan oyunu. Objeleri birleştirerek bulmacaları çözmeniz gereken oyunda Karayiplerin en deneyimli korsanına bulunduğu hücreden kaçması için yardımcı oluyorsunuz.

Karayip Denizinde en başarılı mürettebata sahip bir gemiyi yöneten korsanın günlerden bir gün kaçırılması ve sonrasını konu alan bir yapım olan Pirate Escape oyununda ıssız bir adadan kaçmaya çalışan bir korsan yerine geçiyorsunuz. Amacınız öncelikle bulunduğunuz hücreden, sonra da adadan kaçmak. Lakin bu çok kolay. Amacınıza ulaşmanızı engelleyen çok sayıda bulmaca karşınıza çıkacak.

10 bölümü ücretsiz olarak sunan korsan temalı kaçış oyununda ilerleyebilmek için odanın farklı noktalarına yerleştirilmiş objeleri bulmanız ve sonrasında bunları kombine ederek kilitli mekanizmaları harekete geçirmek için tek bir objeye dönüştürmeniz gerekiyor. Tabii ki elde ettiğiniz objeyi nerede ve nasıl kullanacağınızı bilmeniz gerekiyor. Kısacası hem dikkat hem de düşünme gerektiren bir oyun ile karşı karşıyasınız.

Oynanışın ve görsellerinin yanında korsan filmlerinden alıntı müzikleri ile de beğenimi kazanan yapım toplamda 19 bölüm ve ayrıca satın alabileceğiniz bonus bölümler sunuyor. Ücretsiz olarak ilk 10 bölümü oynayabiliyorsunuz ki bence oyun fazlasıyla kolay olmadığından yeterli gelecektir. Tabii ki kaçış oyunlarını fazlasıyla oynayan biriyseniz birkaç saatte çözüp oyunu tamamlayacağınızı netlikle söyleyebilirim.

YORUMLAR