Pixel Worlds (windows)

Pixel Worlds

Pixel Worlds
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
1  
kullanıcı

Pixel Worlds ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bir online sandbox oyunudur

Pixel Worlds eğer sosyal bir ortamda yaratıcılığınızı konuşturmak isterseniz size bolca eğlence sunabilecek bir sandbox oyunu.

Bilgisayarlarınıza tamamen ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Pixel Worlds, online altyapısı sayesinde oyunculara eğlenceyi diğer oyuncularla paylaşma imkanı veriyor. Pixel Worlds'de oyunculara kendi dünyalarını yaratma imkanı verilmekte. Bu iş için de farklı kaynakları toplamamız, yeni tuğlaları üretmemiz ve bu tuğlaları kullanarak yaratacağımız yapıları ve eşyaları şekillendirmemiz gerekiyor.

Pixel Worlds'de birşeyler ekip biçebilmemiz de mümkün. Hatta kıyafetler, tuğlalar, mobilyalar, aletler ve silahlar da ekilip biçilebiliyor. Oyuncular, ekip biçtikleri ürünlerin ticaretini yaparak oyun ekonomisini yürütüyorlar.

Pixel Worlds içinde yarışlar gibi çeşitki küçük oyunlar ve etkinlikler düzenlenmekte. Minecraft'ın 2 boyutlu hali olarak düşünülebilecek oyunun makul sistem gereksinimleri var. Pixel Worlds'ün minimum sistem gereksinimleri şu şekilde: 

- Windows 7 işletim sistemi

- 1.8 GHz Intel Core 2 Duo veya 2.0 GHz AMD X2 64 işlemci

- 2 GB RAM

- 256 MB Intel HD 2600 veya Nvidia 7900 ekran kartı

- DirectX 9.0C

- 300 MB boş depolama alanı

- DİrectX 9.0c uyumlu ses kartı

- İnternet bağlantısı

Oyunu nasıl indireceğinizi bu yazımıza göz atarak öğrenebilirsiniz:
Steam Hesabı Açma ve Oyun İndirme

YORUMLAR