Project Zomboid Demo (windows)

Project Zomboid

Project Zomboid
DENEME SÜRÜMÜ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Project Zomboid izometrik kamera açısıyla oynanan bir zombi oyunudur

Project Zomboid, Minecraft benzeri bir yapıyı aksiyon RPG oyunlarının seviye atlama sistemi ve izometrik kamera açısıyla birleştiren eğlenceli bir zombi oyunu.

Project Zomboid'de oyuncular zombiler tarafından işgal edilmiş bir şehre konuk oluyorlar. Sandbox türündeki oyunda hayatta kalma yetenekleriniz üst düzey bir teste sokuluyor. Oyunda süper güçleri olan bir kahraman yerine sıradan bir insanı yönetmekteyiz. "Eğer zombiler gerçek hayatta olsaydı ne yapardınız?" sorusunu uygulamaya döken oyunda kahramanımızı tıpkı gerçek hayatta olduğu gibi hayatta tutmamız gerekiyor; bunun için yiyecek ve içecek bularak açlık ve susuzluğumuzu gidermeli, kendimize sığınacak bir yer inşa etmeli ve zombilere karşı dikkatli larak onları üstümüze çekmemeliyiz.

Project Zomboid oldukça detaylı olarak hazırlanmış bir oyun. Oyunda sığındığımız evin ışklarının açık veya kapalı olması bile önemli. Eğer ışığı açık bırakırsak zombilerin dikkatini çekebiliriz. Bunun yanında gölgelere sığınarak zombileri atlatabilmemiz de mümkün. Oyunda eğer bir şeyi sık kullanıyorsak, o şey üzerinde ustalaşabiliyoruz. Örnek olarak zombilere karşı balta kullandıkça baltayı daha verimli kullanabiliyoruz ve daha çok hasar verebiliyoruz.

Project Zomboid'in minimum sistem gereksinimleri şu şekilde:

  • Windows XP işletim sistemi
  • 2.77 GHZ hızında çift çekirdekli Intel işlemci
  • 2 GB RAM
  • 1.23 GB boş depolama alanı
  • OpenGL 2.1 uyumlu ekran kartı
  • OpenAL uyumlu ses kartı

Oyunun demosunu nasıl indirebileceğinizi bu yazımızdan öğrenebilirsiniz:

Steam Hesabı Açma ve Oyun İndirme

YORUMLAR