Puzzle Pets (windows)

Puzzle Pets

Puzzle Pets
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Puzzle Pets, Gameloft'un tüm platformlarda oynanabilir olan yepyeni üçlü eşleştirme - bulmaca oyunu.

Puzzle Pets, Gameloft tarafından geliştirilmiş, üçlü eşleştirme oyunu olarak geçen ancak benzerlerinden oldukça farklı bir oynanış sunan bulmaca oyunu olarak karşımıza çıkıyor.

Windows 8 tablet ve bilgisayarlarda ücretiz oynanabilecek şekilde hazırlanmış olan oyun şimdiye kadar gördüğüm en eğlenceli üçlü eşleştirme oyunu. Klasik taşlar yerine birbirinden şirin evcil hayvanları eşleştirerek ilerlediğimiz oyun arayüz itibariyle daha çok çocuklara hitap ediyor görünse de büyüklerin de eğlenerek oynayabileceği bir yapım olmuş. Aralarında tavşan, civciv, kurbağanın da bulunduğu hayvanların dahil edildiği bulmaca oyununda mekanlar da ilginç. Bazen karlı dağlarda bazen de yeşil ormanlarda geçen 120’nin üzerinde bölüm bulunuyor.

Renkli arayüzü ve oynanışı ile dikkat çeken Puzzle Pets’de çoklu oyuncu desteği de bulunuyor. Gerek oyun içi etkinliklere katılarak gerekse de bölüm sonu mücadelelerde kendinizi göstererek yeni karakterlerin ve ödüllerin kilidini açabiliyorsunuz. Öte yandan arkadaşlarınızın oyunlarına da göz atabiliyorsunuz.

Puzzle Pets, Gameloft’un imzasını taşıyan yepyeni bir bulmaca oyunu ve oynadığınız süre boyunca kesinlikle eğleneceksiniz.

YORUMLAR