Racing Car Simulator 3D (windows)

Racing Car Simulator 3D

Racing Car Simulator 3D
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Racing Car Simulator 3D, Windows 8.1 üzeri cihazınızda ücretsiz oynayabileceğiniz araba sürme ve drift oyunu.

Racing Car Simulator 3D, klasik araba yarışı oyunlarından sıkıldıysanız deneyebileceğiniz yapımlar arasında. Sadece Windows 8.1 üzeri tablet ve bilgisayarlarda oynanabilir olan yarış oyununda şehrin sokaklarında egzotik arabalarla sürüş keyfi yaşıyorsunuz.

Klasik araba yarışlarının olmazsa olmazları kariyer yapma, turnuvalara katılma gibi aksiyonlara girmeden şehir içerisinde kendi halimizde, kafamıza göre yarışma fırsatı sunan Racing Car Simulaır 3D’nin adından dolayı bir araba simülasyonu oyunu olduğunu düşünebilirsiniz ancak değil. Windows cihazlarınıza ücretsiz indirebileceğiniz ve hiçbir satın alım yapmadan oynama keyfi yaşayacağınız yarış oyununda şehir sokaklarına dalıyorsunuz. Hazır modifiye edilmiş spor arabalarla tek başınıza yarışıyorsunuz. Yolda araçları sollayarak gitme veya drift yapma seçeneğiniz var.

Oyunda başkalarıyla yarışma lüksünüz olmadığından puan kazanmıyor ve farklı arabaları doğrudan deneyebiliyorsunuz. Hemen oynayabileceğiniz 5 farklı spor araba garajda sizleri bekliyor. Dilediğinizi altınıza çekip şehirde trafiği es geçip kafanıza göre takılabilirsiniz.

Oyunun kontrolleri ise ister tabletinizde oynayın, isterseniz de masaüstü bilgisayarınızda oldukça basit. Ekranın sağ ve solunda gaz – fren pedalları, solda da el feneri bulunuyor.

YORUMLAR