Reckless Racing Ultimate LITE (windows)

Reckless Racing Ultimate LITE

Reckless Racing Ultimate LITE
DENEME SÜRÜMÜ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Reckless Racing Ultimate LITE farklı bir yarış tecrübesi sunuyor

Reckless Racing Ultimate LITE oyun severlere farklı bir araba yarışı deneyimi sunan, Windows 8 ve üst versiyonlarına sahip bilgisayarlarınızda oyanayabileceğiniz bir yarış oyunudur.

Microsoft Studios tarafında geliştirilen bir oyun olan Reckless Racing Ultimate LITE sıradan yarış oyunlarından oldukça farklı bir yapıya sahip. Arcade havasının hakim olduğu oyunda abalarımızı kuşbakışı olarak kontrol etmekteyiz. Bu yapı oyuna tamamen farklı bir hava katmakta. Oyuna kendi arabamızı inşa ederek başlıyoruz ve oyunda ilerledikçe aracımızı modifiye edebiliyor, birçok farklı özelliğini kişiselleştirebiliyoruz. Reckless Racing Ultimate LITE'da oyuncuya klasik Amerikan arabalarından devasa 4 çekerlere ve buggylere kadar birçok farklı araç seçeneği sunulmakta.

Reckless Racing Ultimate LITE yarış kazandıkça araba koleksiyonumuza yeni araçlar ekleyebilmemize izin veriyor. Oyunu tek kişilik modda oynayabileceğimiz gibi çok oyunculu modda diğer oyuncularla yarışabiliyoruz ve liderlik sıralarına adımızı yazdırabiliyoruz. Reckless Racing Ultimate LITE grafik olarak oldukça tatmin edici. Birçok farklı yarış pisti seçeneği oyunda bizleri beklemekte.

YORUMLAR