Redo Backup and Recovery 1.0.4 (windows)

Redo Backup and Recovery

Redo Backup and Recovery
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Redo Backup and Recovery programını kullanarak bilgisayarınızdaki tüm verileri yedekleyebiliyor ve daha sonra bu verileri geri döndürebiliyorsunuz.

Redo Backup and Recovery programı, bilgisayarında yer alan verileri yedeklemek ve daha sonra yedeklenen verileri yeniden yüklemek isteyen kullanıcıların tercih edebilecekleri ücretsiz yedekleme programları arasında yer alıyor. Çok kolay bir şekilde kullanılabilen, hatta herhangi bir işletim sistemine bile sahip olmanızı gerektirmeyen program, böylece acil anlarda hayat kurtarıcı bir yapıya bürünebiliyor.

Programı kullanırken tek yapmanız gereken oluşturduğunuz CD veya USB sürücüye gereken kurulum işlemini yapmak ve daha sonra bilgisayarı bu medya ile açmak. Bilgisayarınız direkt olarak USB yahut CD sürücünüz üzerinden açılarak gerekli operasyonları yapmanıza izin verecektir.

Redo Backup and Recovery'i kullanırken onu bir işletim sistemine benzer bir şekilde kullanabiliyorsunuz ve ağ desteği ile diğer donanımlarınız konusunda da destek sunuluyor. Bilgisayarınızı Redo'yu kullanarak açtıktan sonra tek yapmanız gereken hangi işletim sisteminizin yedeğini alacağınıza karar vermek.

Windows, Linux ve hatta Ubuntu işletim sistemlerinin yedeklerini alabilen program, elbette aynı şekilde alınan yedeklerin geri yüklenmesi için de gerekli menüleri sunuyor. Ağ üzerinden sizinle paylaşılan belge ve diğer dosya formatlarını da tespit ederek yedeğinize dahil etmek isterseniz Redo'nun ağ tespiti özelliğinden de faydalanabilirsiniz.

Bilhassa sıfırdan diskine format atmak isteyen ve tüm sorunlardan kurtulmak isteyenler, bunu yapmadan önce bilgilerini nasıl yedekleyeceklerinden emin değillerse Redo Backup and Recovery'nin sunduğu olanaklardan faydalanabilirler. Yeni bir yedekleme programı arayanların kesinlikle göz atmadan geçmemeleri gerektiğine inandığım programlar arasında yer alıyor.

YORUMLAR