Requiem: Rise of the Reaver (windows)

Requiem: Rise of the Reaver

Requiem: Rise of the Reaver
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Requiem: Rise of the Reaver ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bir online rol yapma oyunudur

Requiem: Rise of the Reaver eğer fantastik hikayeye sahip olan bir rol yapma oyunu oynamak isterseniz hoşunuza gidebilecek bir MMORPG oyunu.

Bilgisayarlarınıza tamamen ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir MMORPG olan Requiem: Rise of the Reaver'da uzak ve karanlık bir dünyaya konuk oluyoruz. Bu fantastik dünya Thanatos Kazası olarak bilinen trajik bir olay sonucu neredeyse yaşanılamaz hale gelmiştir. Yaşamak için gezegen sakinleri sürekli bir savaş içerisine girmek zorunda kalmışlardır. Bu gezegende yaşayan bir kahraman olarak bizim görevimiz de bütün olayların kaynağı olan karanlık gücü bulmak ve yok etmektir. Ancak bu şekilde gezegen sakinleri normal bir hayata kavuşabileceklerdir.

Requiem: Rise of the Reaver'da 4 farklı ırk yer alırken her ırk içinde farklı kahraman sınıfları bulunuyor. Irk ve kahraman sınıfı seçimimizi yaptıktan sonra oyunun fantastik dünyasına adım atıyoruz. Oyunda dilersek görevleri yapabilir, zindanlara gruplar halinde girebilir ve seviye atlayabilir, dilersek diğer oyuncularla savaşarak PvP yapabiliriz. Requiem: Rise of the Reaver'da PvE veya PvP sunuculardan birini tercih edebilmekteyiz.

Requiem: Rise of the Reaver'ın minimum sistem gereksinimleri şu şekilde:

  • Windows XP işletim sistemi
  • 2.0 GHZ Pentium 4 veya AMD XP 2000 işlemci
  • 512 MB RAM
  • GeForceFX 5600 veya Radeon HD2 ekran kartı
  • DirectX 9.0c
  • İnternet bağlantısı
  • 12 GB boş depolama alanı

Oyunu nasıl indireceğinizi bu yazımıza göz atarak öğrenebilirsiniz:
Steam Hesabı Açma ve Oyun İndirme

YORUMLAR