Restaurant Island (windows)

Restaurant Island

Restaurant Island
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Restaurant Island, restoran kurma ve işletme oyunları arasında oldukça yeni olmasına karşın Windows 8.1 Mağazası'da oldukça popüler.

Windows 8.1 üzeri tablet ve bilgisayarınızda simülasyon oyunları oynamaktan keyif alıyorsanız Restaurant Island oyununu indirmenizi tavsiye ederim. Ücretsiz olarak sunulan ve ufak boyutlu ancak hem görsel hem de oynanış açısından kaliteli olduğunu düşündüğüm bu restoran kurma ve işletme oyununun hikayesi de oldukça ilginç.

Sabır gerektiren simülasyon oyunları arasında yer alan Restaurant Island oyununda her şey dev uçan bir sıçanın gözde restoranımızı yerle bir etmesiyle başlıyor. Dünyanın sayılı restoranlarından biri olan mekanımızı başımıza yıkan ve sadece bize özel menülerin olduğu tarif kitabını çalan fareyi görmeden oyuna başlıyoruz. Amacımız restoranımızı tekrar gözde restoranlar arasına sokmak. Tabii ki restoranımızı sıfırdan kurduğumuzdan bu oldukça zaman alıyor ve ilk bölümlerde cheesecake, cheeseburger, tost, ıstakoz dışında bir şey hazırlamıyoruz; müşterilerimiz de oldukça az. Birkaç müşteri toplamaya başladığımızda restoranımızı genişletiyoruz.

Tek başımıza verilen görevleri tamamlayarak ilerlediğimiz veyahut Facebook arkadaşlarımızla birlikte oynadığımız restoran kurma ve işletme oyununda para kazanmak için müşterilerimizin istedikleri menüleri restoranımıza dahil etmemiz gerekiyor. Müşterilerimizin aradıkları lezzetleri kafalarında çıkan baloncuktan görebiliyor ve ona göre ilerliyoruz. Bize para kazandıran diğer etmen ise restoranın dış ve iç görünümü. Restoranımızı çok sayıda fantastik dekorasyonlarla süsleyerek müşteri çekmeye çalışıyoruz.

Restaurant Island, herkesin rahatlıkla oynayabileceği bir restoran işletme oyunu olmuş. Bana göre tek eksi yanı inşa etme işleminin hemen gerçekleşmemesi yani oyunun hızlı ilerlememesi. Bunun dışında hem tablette hem de bilgisayara indirilip oynanabilir. Tavsiye ederim.

YORUMLAR