Retro Snake The Classic Game (windows)

Retro Snake The Classic Game

Retro Snake The Classic Game
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Retro Snake The Classic Game klasik yılan oyununu Windows 8 bilgisayarlarınıza taşıyor

Eğer 90'lı yılların sonunda Nokia cep telefonlarını kullandıysanız ve efsanevi Snake oyununu hatırlıyorsanız Retro Snake The Classic Game sizi sevindirecek bir Windows 8 oyunu olacaktır.

Ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bir yılan oyunu olan Retro Snake The Classic Game size Nokia'nın 33 serisi telefonları ile ünlü olmuş yılan oyununu Windows 8 veya Windows 8.1 işletim sistemleri yüklü bilgisayarlarınızda oynayabilme imkanı sunuyor. Oyunda oyuncu yılanı andıran uzun, ince bir yaratığı kontrol ederek ekrandaki yemekleri toplamaya çalışıyor. Fakat bu iş başta kolay olsa da giderek zorlaşıyor. Çünkü yılanı belli bir çerçeve içerisinde hareket ettirebiliyoruz ve yılanımız hiç durmadan ilerliyor. Yemekleri yedikçe de uzayan yılanımız oyunu daha da zorlaştırıyor. Oyunda duvarlara çarpmamalı ve kendi kuyruğumuzu ısırmamalıyız.

Retro Snake The Classic Game kolay bir şekilde oynanabiliyor. Yılanımızı yönlendirmek için tek yapmamız gereken aşağı, yukarı, sağ ve sol ok tuşlarını kullanarak yılanımızı gitmek istediğimiz yöne doğru hareket ettirmek. Eğer bu bağımlılık yapıcı oyunu tekrar oynamak ve nostalji yapmak isterseniz Retro Snake The Classic Game'yi ücretsiz indirebilirsiniz.

YORUMLAR