Rock 'N Roll Racing (windows)

Rock 'N Roll Racing

Rock 'N Roll Racing
ÜCRETSİZ
İndir 15.34 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Rock 'N Roll Racing Blizzard'ın geliştirdiği ilk oyunlardan biridir

Rock 'N Roll Racing ünlü bilgisayar oyunu geliştiricisi Blizzard'ın geliştirdiği ilk oyunlar arısında yer alan retro bir yarış oyunudur.

Blizzard Diablo, Warcraft ve Starcraft gibi meşhur bilgisayar oyunları üzerinde çalışmaya başlamadan önce bilgisayar haricindeki farklı platformlar için de oyunlar geliştiriyordu. Firma o zamanlarda Silicon and Synapse adını kullanmaktaydı ve strateji ve rol yapma türünün dışında oyunlar da geliştiriyordu. İşte Rock 'N Roll Racing bu farklı oyunlardan biriydi.

Rock 'N Roll Racing bize aksiyon ağırlıklı bir yarış deneyimi sunan bir oyun. Oyunda sadece yarışmıyoruz, bir yandan da rakiplerimizle savaşarak onları yarış dışı bırakmaya çalışıyoruz. Bunun için roketler kullanabiliyoruz, yola meyınlar bırakabiliyoruz. Bunun yanında aracımızı hızlandırmak için nitro kullanabilmemiz de mümkün.

Rock 'N Roll Racing'de aracımıza gaz vermek için Z tuşunu kullanıyoruz ve aracımızı yönlendirmek için yön tuşlarını kullanıyoruz. Roket, mayın ve nitro gibi özellikleri kullanmak için ise A, S X ve C tuşlarını kullanmaktayız. Bu özellikleri belli sayıda kullanabiliyoruz; fakat yarış sırasında yol üzerinden cephane ve nitro toplayabilmemize izin veriliyor.

Rock 'N Roll Racing retro tarzda iki boyutlu grafiklere sahip olan bir oyun ve bize dönemin oyunlarının eğlenceli havasını yaşatmayı başarıyor.

YORUMLAR