Roman Empire 1.7.1.2 (Windows)

Roman Empire

Roman Empire
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
user
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe , en , Almanca , [SITE_GENERIC]-ch , Fransızca , İspanyolca , İtalyanca , [SITE_GENERIC]-ru

  • TOPLAM İNDİRME

    2905

  • Geliştiricinin Diğer Ürünleri
YORUM YAZ
Erkan Calp
Erkan Calp

Roman Empire oyununda yeni Sezar olarak Avrupa'yı fethedeceksiniz.

Roman Empire, M.Ö 753 – M.S. 117 dönemleri arasında geçen strateji tabanlı bir oyundur. Yeni Sezar olarak düşmanlarınızı alt etmek için yeni stratejiler geliştirmeli, şehrinizi saldırılardan korumalısınız. Tek bir amacınız var, Avrupa’yı fethetmek.

Komşu köy ve şehirleri fethetmek üzere askerlerinizi gönderdiğiniz küçük bir köy olan Roma ile başladığınız oyunda önünüze çıkan alanları fethederek askeri gücünüzü büyütecek ve İmparatorluğunuzu genişleteceksiniz. Amacınız ise yaklaşık 500 sene uğraşmanız gerekse de Avrupa’yı fethetmek. Kazanmak için doğru taktiği kullanmalı, tüm köy ve şehirleri ele geçirmelisiniz.

M.Ö. 753’te başlayıp Roma’nın en iyi dönemi olan M.S. 117’ye kadar süren dönemde geçen oyunda, oyun süresince izlemeniz gereken stratejileri ve talimatları içeren açılır pencerelerle karşılaşıyorsunuz. Size verilen görevi başarıyla tamamlamanız için bu uyarıları dikkate almalısınız. Bölgelere saldırmak ve İmparatorluğunuzdaki mevcut şehirleri korumak için kullandığınız askerlerin kontrolleri oldukça basit. Dokunarak ve sürükleyerek askerlerinizi şehirden şehire hareket ettirebilir, bölgeleri ele geçirebilir ve düşmanlarınızla mücadele edebilirsiniz.

Roman Empire Free Özellikleri:

  • Eşssiz grafikler ve taktiksel arazi özellikleri ile 6 farklı harita
  • Büyük bir Avrupa haritası
  • Oyunuzu öğrenmenize yardımcı olan video anlatımları

YORUMLAR