Scaling Watermark 1.2 (windows)

Scaling Watermark

1.2
Scaling Watermark
ÜCRETSİZ
İndir 0.03 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Resim ve fotoğraflarınıza watermarklar eklemek için kullanabileceğiniz uygulama sayesinde onları korumak çok daha kolay.

Scaling Watermark programı, bilgisayarınızdaki resim dosyalarınıza istediğiniz gibi watermark yani damgalar ekleyebilmenizi sağlayan ücretsiz programlardan bir tanesi. Özellikle korumak istediğiniz veya başkaları tarafından izinsiz kullanılmasını istemediğiniz fotoğraflarınızın üzerine watermark atarak haberiniz olmadan görsellerin kullanımını engelleyebilirsiniz.

Çok kolay kullanılır bir arayüze sahip olan uygulamanın tüm watermark özelliklerini bir kaç dakika içerisinde kolayca çözebilirsiniz. Hali hazırda çok fazla detay barındırmaması nedeniyle sadece temel watermark özelliklerine ulaşabiliyorsunuz. Bu nedenle çok karmaşık ve özelliklerle dolu bir watermark programı arıyorsanız ihtiyaçlarınız için biraz eksik gelebilir.

Programın çalışma gerçekleştirebildiği resim dosyası formatları şu şekilde;

  • JPG
  • JPEG
  • BMP
  • GIF
  • PNG

Her ne kadar görsel ve logolu watermarklar popüler olsalar da programda sadece yazılı watermark eklemek mümkün fakat bu yazının fontunu, büyüklüğünü ve genel tarzını dilediğiniz gibi belirleyebiliyorsunuz.

Eğer sık sık resimlerinizi korumak için damgalar basıyorsanız pek fazla vakit kaybetmeden ve sistem kaynaklarını harcamadan bunu yapmak için Scaling Watermark'a göz atmayı unutmayın.