School of Dragons (windows)

School of Dragons

School of Dragons
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

School of Dragons MMORPG türünde bir ejderha yetiştirme oyunudur

School of Dragons ülkemizde "Ejderhanı Nasıl Eğitirsin" adıyla bilinen How to Train Your Dragon adlı animasyon filminin resmi oyunudur.

Bilgisayarlarınıza ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir MMORPG oyunu olan School of Dragons'da oyuncuar oyuna kendi viking kahramanlarını yaratarak başlıyorlar. Kendi vikingimizi yarattıktan sonra ise sıra kendi ejderhamızı yetiştirmeye geliyor.  Ejderhamız yumurtadan çıktıktan sonra onun gelişimine tanık oluyoruz. Laboratuarımızda ejderhamızın kullanacağı büyülü güçleri keşfederek onun ateş topları fırlatmasını sağlıyoruz. Oyunda ejderhamızın görünümünü değiştirebilmek için birçok kişiselleştirme seçeneğine yer verilmekte.

School of Dragons bize ejderhamızın üzerinde uçuş yapma ve yarışlara katılma imkanı vermekte. Oyunda How to Train Your Dragon filminin ana kahramanları olan Hiccup ve Toothless gibi kahramanlarla karşılaşabiliyor, Thunderdrum, Whispering Death gibi ejderhalarla birlikte uçabiliyoruz. Ayrıca animasyon filmindeki sahneler de videolar olarka oyun içerisinde karşımıza çıkabiliyor.

İnternet üzerinden oynanan oyunda diğer oyuncularla etkileşime girebiliyor, klanlar kurabiliyor veya klanlara katılabiliyoruz. Oyunu oynayabilmek için gerekli olan minimum sistem gereksinimleri şu şekilde:

  • Pentium 4 veya eşdeğer özelliklere sahip bir işlemci
  • 1 GB RAM
  • 256 MB RAM
  • DirectX 9.0c
  • İnternet bağlantısı
  • 5 GB boş depolama alanı

Oyunu nasıl indireceğinizi bu yazımıza göz atarak öğrenebilirsiniz:
Steam Hesabı Açma ve Oyun İndirme

YORUMLAR