Screen Capturer Recorder 0.9.8 (windows)

Screen Capturer Recorder

Screen Capturer Recorder
ÜCRETSİZ
İndir 43.72 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Bilgisayarınızın ekran görüntüsünü video olarak yakalamak ve arkadaşlarınızla paylaşmak için bu ücretsiz programı kullanabilirsiniz.

Screen Capturer Recorder programı, bilgisayarınızın ekran görüntülerini yakalamak ve video olarak kaydetmek isteyenlerin kullanabilecekleri açık kaynak kodlu ve ücretsiz programlar arasında yer alıyor. Direkt olarak Windows masaüstünün videosunu çekebilmesi ve kaydedebilmesi sayesinde benzer ücretli yazılımlara ihtiyaç duymadan kaydetmek istediklerinizi elde edebiliyorsunuz.

Farkedebileceğiniz gibi çok kolay kullanılır bir arayüze sahip olan program, aynı zamanda ekran görüntülerinizi anlık olarak arkadaşlarınızla paylaşmanıza ve onların izlemesine de olanak tanıyor. Elbette canlı yayın özelliğini verimli kullanabilmek için bilgisayarınızın iyi bir internet bağlantısına ihtiyaç duyacağını unutmamalısınız. Ayrıca canlı yayın özelliği VLC Player'ın bazı özelliklerini de kullandığı için bilgisayarınızda VLC Player'ın kurulu olması gerekiyor.

Java programlama diliyle hazırlanmış olan program çalışırken Java kütüphanelerine ihtiyaç duyuyor ve bilgisayarınızda gerekli Java desteğinin bulunduğundan da emin olmalısınız. Çok kolay kullanılır ve temiz bir arayüze sahip olan uygulama, kayıt ve canlı yayın işlevlerini herhangi bir sorunla karşılaşmadan en kolay yoldan gerçekleştirmeniz için denemeniz gereken programlar arasında diyebilirim.