Secret World Legends (windows)

Secret World Legends

Secret World Legends
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Secret World Legends ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bir online rol yapma oyunudur

Secret World Legends farklı dünyaları bir arada buluşturarak oyunculara hikaye odaklı oyun tecrübesi yaşatan bir MMORPG olarak tanımlanabilir.

Bilgisayarlarınıza ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir online rol yapma oyunu olan Secret World Legends'da iyiliğin ve kötülüğün farklı bir savaşına tanık oluyoruz. Secret World Legends'da antik mitolojilerin ve efsanelerin günümüz dünyasına geçiş yaptığını, doğaüstü güçlerin ortaya çıktığını görüyoruz. Biz ise bu çevrede iyiliğin veya kötülüğün tarafını seçerek kahramanımızla maceraya atılıyoruz. Kahramanımızla hem doğaüstü güçleri kullanabilmekte, hem de silahlarımızı kullanabilmekteyiz.

Secret World Legends, Londra, Seul ve New York gibi şehirleri keşfedebiliyor, Transilvanya'nın karanlık ormanları, Mısır'ın kurak çölleri veya İngiltere'deki korkunç efsanelerle dolu bir kıyı kasabasını ziyaret edebiliyoruz. Görevleri tamamladıkça kahramanımıza yeni yetenekler kazandırıyoruz ve güçleniyoruz, bu sayede daha güçlü düşmanlarla savaşabiliyoruz.

Kahramanımız için bize geniş kişiselleştirme seçenekleri sunan Secret World Legends'da birçok farklı silah türünü toplayarak kullanabilmekteyiz. Secret World Legends'ın minimum sistem gereksinimleri şu şekilde:

- Service Pack 1 yüklü Windows XP, Service Pack 1 yüklü Windows Vista veya Service Pack 1 yüklü Windows 7 işletim sistemi

- 2.6 GHz Intel Core 2 Duo veya eşdeğer özelliklere sahip bir AMD işlemci

- Windows XP için 2 GB, Vista ve üst versiyonları için 3 GB RAM

- 512 MB video belleğe sahip Nvidia 8800 serisi veya AMD HD 3850 ekran kartı

- 45 GB boş depolama alanı

- DirectX 9.0c

- DirectX 9.0c uyumlu ses kartı

Oyunu nasıl indireceğinizi bu yazımıza göz atarak öğrenebilirsiniz:
Steam Hesabı Açma ve Oyun İndirme

YORUMLAR