Secure IP Chat Build 62 (windows)

Secure IP Chat

Secure IP Chat
ÜCRETSİZ
İndir 1.89 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Secure IP Chat programıyla kendinize ait güvenli bir sohbet ağı oluşturabilir, iletişim kurabilirsiniz.

Secure IP Chat programı, Windows işletim sistemli bilgisayarlarınızda kullanabileceğiniz ücretsiz bir sohbet programı olarak kullanılıyor ve temel olarak biraz daha özel sohbet ağları oluşturmak isteyenlerin tercih etmesi için hazırlanmış. Her ne kadar pek çok farklı sohbet uygulaması mevcut olsa da, bu uygulamaların sunucuları üreticisinin elinde olduğu için sohbetlerin güvenliği de tehlikede olabiliyor. Dolayısıyla sık sık iş görüşmeleri ya da özel konuları konuşması gerekenlerin daha güvenli bir sisteme geçişi mecburi oluyor.

Secure IP Chat'in sohbet sunucusu sizin elinizde olduğu için program üreticisinin sohbetleriniz üzerinde herhangi bir hükmü ya da yönetimi mevcut değil. Ayrıca güvenli iletişim algoritmalarının kullanılması sayesinde ağınıza sızması muhtemel olan kişiler bile sohbetlerinize erişim sağlayamayacaklardır.

Üçüncü parti herhangi bir servis ya da protokol devreye girmeden kullanabileceğiniz hafif bir sohbet uygulaması olduğu için yavaş olan bilgisayarlarda da herhangi bir sorun yaşamak imkansız. Ayrıca yazılı sohbetlerin yanında gerekli donanımlara sahipseniz sesli ve videolu görüşmeler de yapabilirsiniz.

Kullanımı kolay olan ve basit bir arayüze sahip olan programın görünümü biraz eski gibi duruyor ancak işlevleri sorunsuz bir şekilde çalışıyor. Eğer şirket içi bir sohbet ağı kurmak isterseniz yahut ağ yönetimiyle uğraşıyorsanız deneyebileceğinize inanıyorum.

YORUMLAR