Send To FTP 1.00 (windows)

Send To FTP

Send To FTP
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    394

  • Üretici

    Glenn Delahoy

Send To FTP programını kullanarak kolayca Windows sağ tık menünüzle FTP hesabınıza dosya gönderebilirsiniz.

Send To FTP programı, bilgisayarınızda bulunan gönder menüsü altına FTP gönderme seçenekleri ekleyerek dosyalarınızı web sitenize ya da çevrimiçi depolama konumlarınıza en kolay yoldan göndermenize olanak tanıyan ücretsiz programlardan bir tanesi. Genellikle FTP'ye dosya yüklemek için ayrı bir FTP programı açma gerekliliği olması nedeniyle kullanabileceğiniz program, basit ve kullanışlı yapısıyla kesinlikle hoşunuza gidecektir.

Uygulamayı açtığınızda karşınıza çıkacak olan menülerden faydalanarak hemen hangi FTP birimlerini kullandığınızı seçebilir ve gereken ayarları yaparak gönder menüsünün altında yer almasını sağlayabilirsiniz. Böylece bundan sonra sağ tıkladığınız dosyaları hemen belirlenen FTP kaynağına aktarabilirsiniz ve bu işlem için herhangi bir FTP programı kullanmanıza gerek kalmadığı için hızla işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz.

Biraz sunucu yönetimi bilgisi gerektiren programda konfigürasyonları doğru olarak girmek çok önemli. Aksi taktirde maalesef gönderme işlemi başarısız olacaktır. Bu nedenle ayarlarınızı yaptıktan sonra bir kaç önemsiz dosyayı göndermeye çalışarak test etmenizi öneriyorum.

Doğru şekilde ayarlar gerçekleştirildiyse, dosyalarınızı seçtikten sonra onlara sağ tıklayabilir ve sağ tık menüsünde yer alan Send to FTP seçeneğinden faydalanarak hemen aktarmayı başlatabilirsiniz. Benzer programlar içerisinde en kullanışlı olanlardan bir tanesi olduğunu da belirtmek gerek.

YORUMLAR