Sherlock Holmes Adventure (windows)

Sherlock Holmes Adventure

Sherlock Holmes Adventure
DENEME SÜRÜMÜ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Sherlock Holmes Adventure, dünyanın en ünlü dedektifiyle birlikte hastanedeki gizemi çözdüğünüz bir oyun.

Sherlock Holmes Adventure, uzun soluklu oynanış sunan gizem çözme – dedektif oyunlarını oynamaktan keyif alıyorsanız Windows tablet ve bilgisayarımıza indirmeniz gerektiğini düşündüğüm bir yapım. Her ne kadar oyunun yapımcısı çok tanıdık olmasa da görsellik ve oynanış olarak kaliteli bir yapım ortaya çıkarmış.

Dedektif yerine geçip gizemi çözmeniz gereken zorlu bulmacalar içeren oyunlar olmazsa olmazlarınız arasında ise sizi Sherlock Holmes’un maceralarına ortak eden bu oyuna bayılacaksınız. Mekan olarak perili bir hastanenin seçildiği oyunda Sherlock Holmes’a gizemli suçların işlendiği bu hastanede gizemi ortadan kaldırması için yardımcı oluyoruz. Hastane odalarında girilmedik yer bırakmıyarak topladığımız gizli objelerle yeteneğimizi birleştirerek olayı olabildiğince hızlı sürede çözmeye çalışıyoruz.

Bulmacalarla sizi sürekli olarak düşünmeye iten dedektiflik oyununda gizem dozunu artıran özel oyun modları da bulunuyor. Dilerseniz satın alım yaparak özel modlara erişim sağlayabiliyorsunuz. Gizem çözmeye dayanan oyunları seviyorsanız bolca zamanınızı alacak bu oyuna bir şans vermelisiniz. Fiyatı biraz yüksek olsa da parasını sonuna kadar hak ettiğini söyleyebilirim.