Shuffle Party (windows)

Shuffle Party

Shuffle Party
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Shuffle Party, diskle oynanan farklı bir bowling oyunu ve Xbox Live desteğiyle geliyor.

Shuffle Party, Microsoft’un Windows 8.1 üzeri tablet ve bilgisayar kullanıcıları için hazırladığı bowling oyunu ve hem ücretsiz hem de ufak boyutlu. Oldukça kaliteli görseller sunan bowling oyununun en dikkat çeken yanı bowling topu ile değil diskle oynanması. Klasik bowlingden sıkıldıysanız denemenizi tavsiye ederim.

Bir Microsoft oyunu olduğundan tahmin edeceğiniz üzere XBOX Live desteğiyle gelen spor oyununda labutları diskle devirmeye çalışıyoruz. Diskin çevresine konumlandırılmış ok işaretleri sayesinde diski dilediğimiz noktaya çekebiliyoruz. Tabii ki en iyi atışı yapabilmek için biraz pratik yapmak gerekiyor. Lakin uzun süre deneme yapacak kadar zor bir kontrol mekanizması oluşturulmamış. Kısa sürede alışıveriyorsunuz.

Oyunda gerek tek başınıza, gerek arkadaşınızla, gerekse de Xbox Live arkadaşlarınızla birlikte oynayabildiğiniz çok sayıda mod yer alıyor. Xbox Live kullanıcıları ile karşılaştığınız haftalık turnuvalar, çeşitli engelleri dizildiği oyun alanında en iyi atışı yaparak en yüksek puanı almaya çalıştığınız zorlu mod, diski oyun alanından çıkarmadan puanlı alanlara getirmeniz gereken son derece ince atışlar yapmaya çalıştığınız klasik mod ve aynı cihaz üzerinden bir siz bir de arkadaşınızın oynaması gerektiği geç ve oyna modu Shuffle Party oyununda açık halde gelen ve ücretsiz oynanabilir seçenekler arasında yer alıyor.

Xbox hesabınızı bağlayarak hem tek başınıza oynarken hem de turnuvalarda çok sayıda başarım kazanabildiğiniz bowling oyunun kontrolleri de oldukça basit tutulmuş. Öncelikle diskin çevresindeki ok işaretlerini temel alarak diskin yönünü ayarlıyorsunuz. Sonrasında fareyi hızlıca ileriye kaydırarak veya tablette oynuyorsanız parmağınızı kaydırarak atışınızı yapıyorsunuz. Atışın şiddetini yani diskin ne kadar hızlı gideceğini de hemen solunuzdaki bardan anlayabiliyorsunuz.

Dijital ortamda bowling oynamak ne kadar keyif verir tartışılır lakin size katılacak birilerini bulamadığınızda Shuffle Party, eşlik edecek en iyi yapım.

YORUMLAR