Sim Emergency Driver (windows)

Sim Emergency Driver

Sim Emergency Driver
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Sim Emergency Driver, Unity 3D oyun motoru ile geliştirilmiş simülasyon oyunları arasında ve tüm platformlarda ücretsiz.

Sim Emergency Driver, Windows tabanlı bilgisayar ve tabletinize ücretsiz indirip oynayabileceğiniz simülasyon oyunları arasında. Tüm acil durum araçlarını kullanabildiğiniz oyun oldukça ufak bir şehirde geçiyor ve farklı noktalarda kaza geçirmiş insanları kurtarmaya çalışıyorsunuz.

Fazla kaliteli olmayan görsellerle bizleri karşılayan simülasyon oyununda İtfaiye ve Ambulans kullanma yetkiniz bulunuyor. Kaza türüne göre iki araçtan birini alıyor ve kaza yerine giderek müdahalede bulunuyorsunuz. Tabii ki kaza yerine giderken trafik aktığından dikkatli olmanız ve size verilen süre içerisinde kaza yerine gitmeniz, hasta veya yaralıyı taşımanız gerekiyor.

Ambulans ile başlayıp İtfaiye ile devam edeceğiniz oyunu düşünce olarak güzel buldum. Öyle ki kendinizi gerçekten bir insan taşıyormuş, hayat kurtarıyormuş gibi hissedebiliyorsunuz ve siren de çalabildiğinizden havaya girebiliyorsunuz. Ancak oynanışa baktığımızda ne yazık ki çok başarılı bir oyun ile karşı karşıya değiliz. Unity 3D ile geliştirilmesine rağmen görsel açıdan beklentimi karşılamayan oyuna bir de basit, gerçekçi olmayan sürüş hissiyatı ekleniyor.

Bazen Ambulans şoförü olduğunuz, bazen kendinizi ateşlerin arasına atarak kahraman olduğunuz oyunun bir benzerini oynamadım. Belki de simülasyon oyunlarını sevmediğimdem kalitesiz göründü ancak ücretsiz olması açısından yine de bir şansı hak ediyor.

YORUMLAR