SIM - Sara Is Missing (windows)

SIM - Sara Is Missing

SIM - Sara Is Missing
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

SIM - Sara Is Missing ilginç bir dedektiflik oyunu

SIM - Sara Is Missing sıradışı bir oynanış yapısını, sürükleyici ve heyecanlı bir hikayeyle birleştiren bir macera oyunu olarak tanmlanabilir.

Bilgisayarlarınıza ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir dedektiflik oyunu olan SIM - Sara Is Missing'de geride telefonundan başka bir iz bırakmadan kaybolan Sara'yı bulmaya çalışan birinin yerine geçiyoruz. Telefonu kurcalayarak Sara'nın kim olduğunu, kimlerle iletişim kurduğunu ve başına neler geldiğini keşfetmeye çalıştığımız oyunda oldukça gerçekçi bir yapı bizi beklemekte. Sara'nın telefonu tıpkı gerçek bir telefonda olduğu gibi farklı uygulamalarla, fotoğraf ve videolarla dolu. Bize düşen görev ise bu fotoğraf, video, yazışma, çağrı kayıtları ve notları inceleyerek Sara hakkındaki ipuçlarını birleştirmek.

SIM - Sara Is Missing içinde oyuncular telefonu kullanarak yabancılarla mesajlaşabiliyor, bu yabancılarla sesli görüşmeler yapabiliyor. Yabancılar bize Sara hakkında bilgi verebilecek videolar gibi içerikler gönderebiliyorlar. Oyunda alacağımız kararlar ise oyunun nasıl ilerleyeceğini ve sonlanacağını belirliyor.

Bağımsız olarak geliştirilen bir oyun olan SIM - Sara Is Missing'i ücretsiz olarak indirebiliyorsunuz; fakat bağış yaparak oyunun geliştiricisine katkıda bulunabilmektesiniz. Eğer oyunu ücretsiz indirmek isterseniz açılan sayda Download Now tuşuna tıklayıp aşağıdaki seçeneği seçtikten sonra sim_win64.zip dosyasını indirebilirsiniz:

YORUMLAR