Simple Custom Search 5.0 (windows)

Simple Custom Search

5.0
Simple Custom Search
ÜCRETSİZ
İndir 0.60 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Simple Custom Search, farklı web sayfaları üzerinde hızlı bir şekilde arama yapmanıza olanak sağlayan kullanışlı bir programdır.

Simple Custom Search, ihtiyacınız olan şeyleri aramak için birden fazla arama motoru veya farklı web sayfalarını kullanmanıza olanak sağlayan, oldukça kullanışlı bir arama programıdır.

Google, Wikipedia, Youtube, IMDB, Twitter, Last.fm, Tumblr ve daha benzeri birçok web sayfası veya arama motoru üzerinde aradığınız şeyleri bulabileceğiniz Simple Custom Search içerisinde yer alan web sayfaları ve arama motorları arasına istediğiniz farklı servisleri de ekleyebilirsiniz.

Oldukça şık ve sade bir kullanıcı arayüzüne sahip olan programı kullanmak istediğiniz rengi ve temayı kendiniz seçebiliyorsunuz.

Programı kullanmak için yapmanız gereken tek şey anahtar kelimenizi üst taraftaki arama kutusuna girmek ve ardından aşağıda yer alan servislerden hangisi üzerinde arama yapmak istediğinizi seçmek. Ardından otomatik olarak varsayılan tarayıcınız üzerinde istediğiniz arama sonucu listelenecektir.

Oldukça pratik ve kullanışlı bir masaüstü arama programı olan Simple Custom Search'ü tüm kullanıcılarımıza öneriyorum.

YORUMLAR