Simple HTML Editor 1.0 (windows)

Simple HTML Editor

1.0
Simple HTML Editor
ÜCRETSİZ
İndir 13.14 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Simple HTML Editor programını kullanarak basit HTML kodlama ve web tasarım işlemlerini yapabilirsiniz.

Simple HTML Editor programı, hem kullanıcı dostu arayüzü hem de ücretsiz yapısıyla, web tasarıma yeni başlayanların ihtiyaç duyacakları HTML editörü ihtiyacını kesinlikle karşılayacaktır. Henüz profesyonel düzeyde HTML kodlama yapmıyorsanız ve şimdilik ücretsiz araçlarla idare etmek istiyorsanız kesinlikle kullanmanız gereken araçlar arasında yer alıyor ve anında HTML dosyaları yaratmaya başlayabiliyorsunuz.

Bir kodlama ekranı ve gereken araçları barındıran bölüme sahip olan program, kurulur kurulmaz hemen kullanılabiliyor. HTML kodlama sırasında ihtiyaç duyacağınız kesme, kopyalama, yapıştırma, ileri ve geri alma gibi pek çok basit operasyon ise elbette programda destekleniyor. İsterseniz kendiniz kodlama yapabilir, isterseniz de programda istediğiniz şeyleri yaptıktan sonra otomatik olarak üretilen kodları kolayca alabilirsiniz.

Yazı ve resim ekleme, formatlama, link ekleme, tablolar, div'ler gibi pek çok HTML operasyonunu destekleyen ve sonuçları hemen görmenize olanak tanıyan programda, aynı zamanda bir kelime kontrolü aracı bulunuyor ve hem yazılardaki hem de HTML kodlarındaki yanlışlıklar bu araç sayesinde keşfedilebiliyor.

Elbette programın yapabildikleri ileri düzey kullanıcılar için yetersiz kalacaktır ancak ilk alıştırmalarınızı yapmak için ideal diyebilirim.

YORUMLAR