Sky Dragon (windows)

Sky Dragon

Sky Dragon
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Sky Dragon, web tarayıcınız üzerinde ücretsiz olarak oynayabileceğiniz efsanevi bir rol yapma oyunudur.

Sky Dragon, bilgisayar kullanıcılarının kullanmakta oldukları web tarayıcıları üzerinde ücretsiz olarak oynayabilecekleri sürükleyici ve efsanevi bir rol yapma oyunudur.

3 farklı sınıfta yer alan kahramanlar arasından size uygun olduğunu düşündüğünüzü seçerek başlayacağınız oyunda tamamlamanız gereken birçok görev sizleri bekliyor.

Günlük olarak tamamlamanız görevler dışında, oyun içerisinde belirli zamanlarda aktif hale gelen etkinliklere de katılarak birçok ödül kazanmaya hak kazanabileceğiniz oyun, sizlere sonu gelmeyen bir oynanış deneyimi sunuyor.

Arkadaşlarınızı davet edebileceğiniz, onlarla oyun üzerinde gerçek zamanlı olarak sohbet edebileceğiniz, kendi klanınızı kurarak omuz omuza mücadele edebileceğiniz ve çok daha fazlasına sahip olabileceğiniz Sky Dragon, gerçekten sıradan bir rol yapma oyunundan çok daha fazlasını sizlere sunuyor.

Sıra tabanlı bir savaş sistemine sahip olan oyunda, kahramanınızı desteklemek için kullanabileceğiniz özel güçlere sahip ejderhalara yanınızda yer verebilir veya kahramanınızı rakiplerinize karşı üstün kılacak olan sihirli güçlerinizi ve ekipmanlarınızı geliştirebilirsiniz.

Tüm bahsetmiş olduğumuz bu özelliklerin dışında, oyun içerisinde yer alan PVP sistemi sayesinde diğer oyunculara meydan okuyabilir ve sıralama listesinde üst sıralara yükselmek için mücadele edebilirsiniz. Ayrıca kahramanınızın seviyesini çok daha hızlı yükseltebilmek için oyunda yer alan tarlanıza özel bitkiler ekebilir ve bitkiler yetiştikten sonra bu bitkileri toplayarak ekstra deneyim puanı kazanabilirsiniz.

Rol yapma oyunlarını seviyorsanız ve oynayabileceğiniz sıradışı bir rol yapma oyunu arıyorsanız Sky Dragon'u mutlaka denemenizi öneririm.