SlyNFO Viewer 2.0 (windows)

SlyNFO Viewer

2.0
SlyNFO Viewer
ÜCRETSİZ
İndir 0.62 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

NFO, DIZ ve TXT dosyalarını açmak için kullanılabilecek hızlı ve ücretsiz programlardan bir tanesi.

SlyNFO Viewer programı, adından da farkedebileceğiniz gibi NFO dosyalarını açmak üzere hazırlanmış ücretsiz ve hızlı çalışan bir program. Genellikle internetten indirdiğimiz dosyaların eklerinde bulunan NFO dosyaları üzerinde kurulum bilgilerinden tutun da ASCII karakter sanatı ile yapılmış resimlere kadar pek çok şey bulunabiliyor. Her ne kadar genellikle Not Defteri bu dosyaları açmak için kullanılsa da sık sık işi düşen kullanıcılar daha özelleşmiş ve görüntüleme seçenekleri olan bir programı tercih edeceklerdir.

Aynı anda birden fazla NFO dosyasını açabilen SlyNFO Viewer sayesinde önceden açtığınız dosyaları da kolayca görebilir ve aynı zamanda dosyaları dilediğiniz gibi düzenleyebilirsiniz. NFO yanında DIZ ve yazı dosyaları gibi diğer formatları da görüntüleyebilen program tam bir metin gösterici diyebilirim. Arayüzünü özelleştirebilmeniz sayesinde dosyaları istediğiniz gibi açma ve zevkinize göre görüntüleme şansınız da var. 

Genellikle ASCII sanatlar ile ilgilenenlerin tercih edeceğine inanıyorum. Oldukça hızlı çalışması ve kurulum gerektirmemesi ise programın diğer avantajları arasında yer alıyor.

YORUMLAR