Smart Recovery 2 B14.0107.1 (windows)

Smart Recovery

Smart Recovery
ÜCRETSİZ
İndir 26.76 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Smart Recovery ile bilgisayarınızı otomatik olarak yedekleyebilir ve silinen verilerinizi kurtarabilirsiniz

Smart Recovery dünyanın lider donanım üreticilerinden olan Gigabyte tarafından geliştirilmiş olan ve kullanıcılara formatsız sistem kurtarma işi için gerekli olan otomatik sistem yedekleme ve sistem geri yükleme araçlarını sunan ücretsiz bir yedekleme programıdır.

Smart Recovery sayesinde sistemim ayarlarımızın, uygulamalarımızın, dökümanlarımızın, fotoğraf, müzik ve videolarımızın en güncel kopyalarını otomatik olarak kaydedebilmekteyiz. Eğer kazara bilgisayarımızda depoladığımız önemli bir dosyayı silersek Smart Recovery kullanarak silinen dosyaları geri getirme işlemini uygulayabiliyor ve veri kayıplarını önleyebiliyoruz.

Smart Recovery bilgisayarımız kötü amaçlı yazılımlar tarafından saldırıya uğradığında da oldukça kullanışlı olmaktadır. Eğer bilgisayarınıza bir virüs girdiyse ve sisteminizin önemli özelliklerini kontrol altına alıp bilgisayarınızın işleyişini aksattıysa Smart Recovery kullanabilir ve bilgisayarınızı daha önceki bir tarihteki durumuna geri döndürebilirsiniz. Bu sayede virüsün yarattığı zararlar ve etkiler ortadan kalkar ve sisteminizi kurtarmak için format atmanıza gerek kalmaz.

Smart Recovery veri yedekleme işini tercihlerinize göre yapılandırmanıza imkan tanıyor. Programı her saat başı sistem kalıbınızı alacak şekilde ayarlayabilmektesiniz. Bu kalıpları ihtiyaç duyduğunuzda sisteminizi kurtarmak için kullanabiliyorsunuz.

YORUMLAR